Knihomoli všetkých krajov, stretnime sa!

Biblioteka 2009

Už za dva dni (tj. vo štvrtok, 5.11.2009) sa začína podujatie, ktoré môže smelo ašpirovať na titul „Knihomolská udalosť roka“. Presne tak. Už za necelých 48 hodín sa otvoria brány bratislavského výstaviska Incheba a nasledujúce štyri dni budú venované len a len knihám. Začína sa totiž už 17. ročník medzinárodného knižného veľtrhu Bibliotéka 2009, na ktorom sa stretnú všetci tí, ktorí knihy píšu, ilustrujú, prekladajú, vydávajú, tlačia, predávajú, požičiavajú a čítajú.  A my tam samozrejme nemôžeme chýbať.

Veľtrh Bibliotéka sa už tradične teší záujmu odbornej

Autogramiáda Evity Urbaníkovej na minuloročnej Bibliotéke

návštevnosti a širokej verejnosti , ktorá sa rada nechá nalákať na bohatý program, ktorý spestruje celý veľtrh. Pre nás, ako internetové kníhkupectvo je to zároveň jedinečná šanca stretnúť sa s našimi vernými zákazníkmi osobne a konečne sa porozprávať tvárou v tvár. :-) A aby ste sa u nás náhodou nenudili, máme pre Vás prichystaných množstvo zaujímavých akcií.

Martinus.sk bude najväčším kníhkupectvom, aké na veľtrhu nájdete. V prípade, že by ste dostali neodolateľné nutkanie objednať si novú knihu, vám budú k dispozícii naše notebooky spolu s „odbornou pomocou“ v podobe našich šarmantných kolegov a kolegýň, ktorí vám s objednávaním radi pomôžu. A ak žiadnu pomoc pri objednávaní nepotrebujete, určite si aspoň radi vychutnáte atraktívne zľavy, ktoré vás budú čakať pri objednávaní kníh v našom stánku.

To však samozrejme nie je všetko. Okrem atraktívnych zliav sme pre vás pripravili aj zaujímavý program. Ten začne v piatok, 6.11.2009 o 14.00, na hlavnom pódiu (Hala D), krstom jedinečnej knihy Minulosť ťa dostane z projektu Slovensko píše román, ktorú pod vedením Evity Urbaníkovej vytvárali od konca mája stovky Slovákov. Navyše, hneď po krste si budete môcť knihu zakúpiť za zvýhodnenú cenu 4.99 EUR (bežná cena 6.99 EUR)!

Sobota, 7.11.2009, sa bude niesť v znamení autogramiád. O dvanástej bude na hlavnom pódiu „čítačka“ populárneho slovenského autora Pavla „Hiraxa“ Baričáka, ktorému v týchto dňoch vychádzajú hneď dve nové knihy (román Sekundu pred zbláznením (Všetko je, ako je) a básnická zbierka More srdca). Po nej (o 13:00) bude na našom stánku nasledovať autogramiáda. Baričákove nové knihy majú vyjsť až v pondelok, ale my vám ich samozrejme radi predáme priamo na mieste, aby vám do nich Hirax mohol napísať osobné venovanie. ;-)

Potom, čo Hirax „uvoľní pole“ nastúpi nemenej populárny autor románov (nielen) pre mužov Jozef Heriban. Jeho autogramiáda začne o 14.00. Jeho posledný román Posadnutosť už síce nie je až tak horúcou novinkou, ale ak ste si ho zatiaľ nestihli kúpiť, na našom stánku budete mať opäť možnosť to napra

Náš minuloročný stánok (Bibliotéka 2008)

viť, a hneď si nechať knihu aj podpísať.

Na posledný deň veľtrhu – nedeľu, 8.11.2009, sme si nechali nemenej významnú akciu. Určite si ešte pamätáte na súťaž, ktorú sme vyhlásili pri uvedení knihy Úsvit. Všetci fanúšikovia a fanynky  Twilight ságy mali možnosť prísť do bratislavskej predajne Martinus a odfotiť sa s maketou Edwarda a Jacoba. Na stránkach sociálnej siete Facebook potom prebehlo hlasovanie o najvydarenejšiu fotku, ktorého víťazka vyhrala práve túto maketu. Tá jej bude slávnostne odovzdaná na našom stánku v nedeľu o 14:00. Súťaž je už dávno uzatvorená, ale ak ste zatúžili po spoločnej fotke s Edwardom, budete mať možnosť sa s ním odfotiť počas celej doby trvania veľtrhu, až kým si šťastná výherkyňa nezoberie maketu domov.

Veríme, že vás pripravený program zaujal a my budeme mať možnosť opäť sa s vami stretnúť v priestoroch nášho stánku na veľtrhu Bibliotéka 2009. Už teraz sa nevieme dočkať a okrem programu pre vás chystáme aj množstvo menších prekvapení. Určite sa zastavte! :-)

  Napíšte komentár
 1. Povinný údaj
 2. Váš web alebo blog
 1. Dominika 9. 11. 2009 21:34

  Máte v článku preklep… Kto sú podľa Vás ľudia, ktorí “predkladajú” knihy? Vari “predkladatelia”? :-)

  1. Juraj Šlesar 9. 11. 2009 22:24

   Ďakujeme za pozorné čítanie, chybička opravená… :-)

Sociálne siete
Trúfame si povedať, že každý náš LookBook je čarovný. Ale tento letný obzvlášť! No veď posúďte:… https://t.co/gj2Va6A0c2
28. 6. 2017
@milokaj @Spotify Bola to reklama našich českých kolegov, ale ďakujeme za upozornenie, už by to malo byť ok. :-)
27. 6. 2017
Harry Potter dnes oslavuje 20 rokov od vydania 1. dielu! :o Sme dojatí! A starííí! Ale Harry je tu stále s nami:… https://t.co/U7pgVnwFCh
26. 6. 2017
Bláznivá Zľava XXII na historické romány len a len dnes a len a len pre vás: https://t.co/A56x5Ef662 #akcia #zlavahttps://t.co/ssNg5oM1Fx
22. 6. 2017
RT @RuFiK7: Toľko možností, kde skončiť a odkiaľ pokračovať @martinus_sk https://t.co/IqfjVxj6NE
13. 6. 2017
Zapletení
Zygmunt Miłoszewski