Literárny našepkávač Daniela Heviera: Rudolf Sloboda 2.

PS: Ak sa vám páči Literárny našepkávač Daniela Heviera, určite si pozrite aj jeho reláciu Inšpirátor na MeToo.sk. Stačí kliknúť priamo sem.

  Napíšte komentár
 1. Povinný údaj
 2. Váš web alebo blog
 1. Ing.Jela Tumpachová 11. 1. 2010 12:13

  Prepáčte, nebude to komentár k Vášmu dnešnému Literárnemu našepkávaču, ktorý som si vypočula. Ďakujem však za možnosť vstupu, rozviazania jazyka.
  Som technička, aj s gymnaziálnym vzdelaním.
  Užitočnou potrebou pre trénovanie si mozgových závitov, posledne zakúpené knihy sú “Headway-ky” pre štúdium v jazykovej škole, v práci užívateľské príručky PC programov.
  Občas, keď mám hoci nechcené obdobie temna pri hľadaní zamestnania, niekedy zablúdim k literatúre slovenských autorov. Vtedy vojdem do on-line katalógu SNK v Martine, nie sú tam však všetky tituly. Iste sa nachádzajú len v manuálnom katalógu.
  Posledne je to Hana Zelinová s dielom trilógie Alžbetin dvor. V martinskom kníhkupectve Martinus nie je na sklade.
  Sporadicky v denníku Pravdy sledujem žijúce slovenské autorky, hlavne so “ženskou” tématikou.
  Je načase doplniť si knižnicu.
  Zostávam Vašou pozorovateľkou.

  Som ročník Daniela Heviera.

Sociálne siete
Pomôžte Belle s jej upírsko-vlkodlačou dilemou a vyhrajte! :-) https://t.co/Rznn5Ic6us #kniznedilemy #sutaz https://t.co/vXCaCzKoNt
24. 3. 2017
@RuFiK7 Ďakujeme, teší nás, že tešíme :)
23. 3. 2017
Náš CEO @michalmesko má nový blog @buducologia a je to MUST READ! Ale nečítajte to v práci ako my, je to dlhé. Ups... :)
23. 3. 2017
Hamleta sme tu už mali, ale táto dilema mu je veľmi blízka. No veď posúďte sami: https://t.co/r3euBCdQxt #sutaz #kniznedilemy
23. 3. 2017
Práca v Martinuse, ktorú chceš! :) Junior Copywriter & Social Media Manager wanted: https://t.co/qkomoZ1IQa #praca #plz #RT
22. 3. 2017
Zapletení
Zygmunt Miłoszewski