Prečítajte si 5 bestsellerov úplne zadarmo!

Milí Martinusáci,

vaše najobľúbenejšie kníhkupectvo pre vás pripravilo akciu, aká tu ešte nebola! V spolupráci s vydavateľstvom Slovart vám Martinus.sk prináša exkluzívnu možnosť vychutnať si elektronické knihy úplne zadarmo. A teraz nemyslíme diela s dávno neplatnými autorskými právami! Bavíme sa o bestselleroch od takých spisovateľov ako je Dominik Dán, Maxim E. Matkin alebo Juraj Červenák. Nech sa páči!

Každú z týchto e-kníh môžete čítať zadarmo až 30 dní a máte ich automaticky prednahraté priamo vo vašej e-knižnici na Martinus.sk. Akcia trvá do 15.4.2011. Aby ste si ich mohli stiahnuť, stačí sa zaregistrovať na Martinus.sk a jednorazovo si nainštalovať a autorizovať aplikáciu Adobe Digital Editions. Postup je veľmi jednoduchý a nezaberie vám viac ako pár minút. Pre prípad potreby sme pre vás pripravili aj podrobný návod. Ak by ste chceli mať možnosť čítať tieto skvelé tituly aj po uplynutí 30 dní, môžete si samozrejme zakúpiť klasickú, časovo neobmedzenú verziu e-knihy.

Všetky svoje elektronické knihy nájdete v sekcii Môj Martinus > E-knižnica. Pre vaše pohodlie sme tam týchto 5 výborných kníh už umiestnili, stačí kliknúť na ikonu “EPUB” pri titule, ktorý si želáte stiahnuť.

Informácie o tom, ako môžete čítať elektronické knihy z Martinus.sk nájdete tu. Ak sa chystáte e-knihy čítať na čítačke, neprehliadnite náš zoznam podporovaných zariadení.

Ak by ste sa s nami chceli podeliť o akýkoľvek podnet či pripomienku, napíšte nám na eknihy(zavináč)martinus.sk

Prajeme Vám príjemné (e-)čítanie!
Váš Martinus.sk

Akcia sa skončila 15. júna 2011, ďakujeme za váš záujem. Súčasnú ponuku e-kníh si môžete pozrieť priamo TU.

Zaujímavé linky:

Zoznam všetkých čítačiek, ktoré máme momentálne v ponuke

Všetko o e-knihách na Martinus.sk

Vynález, ktorý zmenil čítanie

Tipy na e-knihy: To najlepšie z našej ponuky!

Knižné tipy: E-knihy pre každého!

 

Elektronické knihy a Martinus.sk: Najčastejšie kladené otázky

Martinus.sk a elektronické knihy – začíname!

  Napíšte komentár
 1. Povinný údaj
 2. Váš web alebo blog
 1. Topinka 21. 7. 2011 17:54

  mám čtečku e-knih Pocket book 903 Grafit , vie e-pub a e-pub drm. Je kompatibilná s formátmi, ktoré predávate? Môžem si kompatibilitu niekde vyskúšať?

  1. Juraj Šlesar 21. 7. 2011 18:00

   Dobrý deň, žiaľ, vyskúšať sa to nedá, ale podľa špecifikácie uvedenej na internete Vaša čítačka vie prečítať aj e-knihy chránené pomocou Adobe DRM, takže by to malo byť úplne bez problémov. V zásade sa jedná o to, čo ste spomínali – EPUB DRM. Rád by som však upozornil, že akcia s piatimi bestsellermi zadarmo už skončila.

 2. Radovan Collak 30. 12. 2011 02:45

  Uvádzate, že týchto 5 titulov nájdem vo svojej e-knižnici, a môžem si ich stiahnuť a prečítať po určitú dobu. Avšak vo svojej knižnici som ich nenašiel. Čo s tým?

  1. Juraj Šlesar 30. 12. 2011 13:45

   Dobrý deň, táto akcia sa skončila pred pol rokom, preto ich už vo Vašej knižnici nemáte. Pridal som aj upozornenie do článku, ďakujem za upozornenie.

Sociálne siete
@MicE_sk Žiaľ, v tejto chvíli nie.
26. 5. 2017
Oslavujete #TowelDay? Uverejnite svoju fotku s uterákom na našom FB a ste v hre o stopárske uteráky! :-) https://t.co/ioRB6kKYIr
25. 5. 2017
Na našom Facebooku a Instagrame súťažíme o podpísané knihy Pauly Hawkins, autorky bestselleru Dievča vo vlaku! Tak šup tam! :-)
18. 5. 2017
@malybirko Ahoj, nech sa páči, je to v ponuke: https://t.co/tFxcGmQSd1
17. 5. 2017
Už LEN DNES môžete hlasovať za svoju Knihu roka a vyhrať poukážku v hodnote 150€! Tak neváhajte. ;-)… https://t.co/kBXB54PyGK
17. 5. 2017
Zapletení
Zygmunt Miłoszewski