blog

Na Slovensku už čoskoro vypukne Knižná mánia a Martinus bude pri tom! :-)

piatok 20. apríla 2012 08:52
Pi 20.04. 2012 08:52
3 minúty čítania 3

Či už viete, alebo nie, 23. apríl sa je známy aj ako Svetový deň knihy a na Slovensku sa bude niesť v znamení Knižnej mánie. A keďže Martinus je plný knižných maniakov, nebudeme pritom chýbať! 🙂 Počas  dvojtýždňových osláv knihy vyjde 16 exkluzívnych knižných noviniek top autorov viacerých vydavateľstiev a slovenskí spisovatelia vyjdú masovo za svojimi čitateľmi do kníhkupectiev na besedy a autogramiády. Napríklad Milan Lasica bude už vo štvrtok, 26.4.2012 v našom bratislavskom kníhkupectve!

16 exkluzívnych noviniek za super ceny

Čitatelia môžu osláviť sviatok knihy v spoločnosti toho najlepšieho, čo každé vydavateľstvo, ktoré sa do projektu zapojilo, ponúka. Keďže práve na Svetový deň knihy  si pripomíname výročie úmrtia velikána svetovej literatúry, významného anglického spisovateľa a dramatika Williama Shakespeara, nebudú chýbať jeho najznámejšie diela v preklade Ľubomíra Feldeka, vrátane Troch tragédií v špeciálnom vydaní. V ponuke Knižnej mánie sú ďalej bestsellery Johna Grishama, Nicholasa Sparksa či Paula Coelha, novinka Smrteľný hriech z vydavateľstva Fragment – skutočný príbeh kresťanky žijúcej v Pakistane, ale aj nová kniha Borisa Filan z edície Svet gombička Ako išlo oko na vandrovku. Z produkcie vydavateľstva Forza to je knižka Milana Lasicu Listy Emilovi / Na fašírky mi nesiahaj.  Noxi sa do Knižnej mánie zapája titulmi zameranými na chudnutie – bestsellerom Dukanova diéta a krásu – mimoriadne úspešnou knižkou  So šarmom Parížanky.

Knižná mánia v znamení odmien a súťaží

Tí, ktorí si počas trvania Knižnej mánie kúpia aspoň dve z vyššie uvedených noviniek sa môžu tešiť na špeciálny darček, ktorým bude kniha Júliusa Satinského Nevarím, nevaríš, nevaríme. Tá obsahuje doposiaľ nepublikované texty, originálne receptúry a rady autora podané s humorom jemu vlastným.

Okrem toho bude celý rad titulov zaradených do Knižnej mánie so zaujímavými zľavami. Ich kompletný zoznam nájdete na oficiálnej stránke Knižnej mánie a chýbať nebude ani súťaž o atraktívne ceny. Každý nákup v rámci Knižnej mánie bude odmenený zlosovateľným kupónom. Ten stačí nechať vyplnený vo vašom kníhkupectve a potom si už len držať palce, aby ste vyhrali jednu z atraktívnych cien.

Stretnite sa s Milanom Lasicom a ďalšími autormi

Projekt Knižná mánia má niekoľko superlatívov. Zaradiť k nim možno aj fakt, že počas dvoch týždňov sa bude na Slovensku pohybovať medzi svojimi čitateľmi. zrejme najviac spisovateľov. Už vo štvrtok 26.4.2012 o 18:00 bude v našom bratislavskom kníhkupectve predstavovať svoju najnovšiu knihu Listy Emilovi / Na fašírky mi nesiahaj Milan Lasica. Všetkých vás srdečne pozývame. 🙂 A aby ste na toto výnimočné stretnutie nezabudli, pridajte si ho ako udalosť na Facebooku. Nájdete ju priamo TU.

Do projeku sa zapojili vydavateľstvá Ikar, Forza, Odeon, Fragment a Noxi a vyše sto kníhkupectiev po celom Slovensku.

Náš Instagram