DVD tipy: Pre všetkých romantikov i milovníkov akcie

Niekto má rád komédiu, niekto holduje drámam. Niekoho poteší romantický film plný objatí a sĺz, inému stačí veľa výbuchov a krvi. Skrátka, každý sme iný, no jedno máme rovnaké – chceme, aby film, ktorý pozeráme, stál za to. Keďže každý týždeň vychádzajú nové a nové snímky, je ľahké stratiť sa v ponuke. Naša rubrika DVD tipy vyberie tie najzaujímavejšie filmy pre každého.

 • Joss Whedon – Avengers

  Marvel Studios sa po dlhom čase odhodlali na obrovský projekt. Spojili dokopy superhrdinov zo svojich komiksov a vytvorili tak jedinečné dielo. A zarobili kopec peňazí. V každom prípade, spojenie toľkých silných charakterov vyžadovalo majstrovskú prácu, ktorá sa tvorcom podarila. My si môžeme užiť strhujúce akčné divadlo s dávkou humoru i nádeje. Iron Man, Neuveriteľný Hulk, Thor, Captain America, Hawkeye a Black Widow prichádzajú! Musia spojiť svoje sily, aby zastavili hrozbu, ktorá je nad sily kohokoľvek iného na celej planéte. (Viac info)

 • John Madden – Báječný hotel Marigold

  Hotel Marigold, ktorý sídli v Indii, má byť miestom odpočinku pre skupinu noblesných dôchodcov z Veľkej Británie. Má to byť miesto, kde strávia svoju starobu, obklopení prepychom a vymoženosťami. To si myslia až do chvíle, než sa týchto sedem seniorov, túžiacich po zmene a novom živote, ocitne pred bránou nie ešte úplne hotového hotelu. Tak začína vtipné a romantické dobrodružstvo v zemi neočakávaných radostí a možností. Finančne nezabezpečená, čerstvo ovdovená Evelyn, ilúzií zbavený sudca Najvyššieho súdu Graham, hádavý pár Douglas a Jean, veční hľadači lásky Norman a Madge a Muriel, ktorej jediným zámerom je nechať si v Indii vymeniť kĺb. Keď kliknete na linku, zistíte, aká plejáda známych hercov hrá v tomto motivačnom filme. (Viac info)

 • Tony Scott – Poslední skaut (Retro edice)

  Posledný skaut, natočený podľa scenára Shanea Blacka a v réžií Tonyho Scotta je možné označiť ako Super Bowl medzi akčnými filmami, preto si zasluhuje retro edíciu! Neustávajúci príval vzrušenia, zvláštnych efektov a neodolateľne cynického humoru sa odohráva vo svete profesionálneho futbalu. Bruce Willis opäť hviezdi, hádže sarkastické bonmoty a rozbíja čeľuste. Keď začne ísť do tuhého, film bude ešte tvrdší. A rovnako zábavnejší. (Viac info)

 • Michael Sucsy – Navždy spolu

  Čo keby nás ten, koho milujeme, doslova a do písmena nepoznával? Vedeli by sme, ako si jeho srdce získať po druhý raz? Paige (Rachel McAdams) a Leo (Channing Tatum) predstavujú mladých novomanželov, ktorí sú do seba až po uši zamilovaní a žijú spokojným životom umelcov v Chicagu. Jednej zimnej noci sa pri fujavici stanú účastníkmi dopravnej nehody. Leo ju prečká bez úhony, ale úraz hlavy pripraví Paige o všetky spomienky na vzťah s manželom. Keď sa preberie z kómy, je pre ňu Leo cudzí človek. On sa ale nechystá vzdať. (Viac info)

 • Jonathan Liebesman – Hněv Titánů

  Desať rokov po porážke obludného Krakena, sa Perseus pokúša uchýliť k pokojnému životu ako rybár a otec malého syna. Lenže medzi bohmi oslabenými nedostatkom ľudskej oddanosti a dlho väznenými Titánmi pod vedením zúrivého Krona, vypukne veľká vojna. Zeus, ktorý bol zradený, je zajatý a unesený do podsvetia, a tak sa Perseus musí ešte raz stať hrdinom, aby našiel Dia a zmaril snahu Titánov vládnuť na Zemi. (Viac info)

 • Brian Robbins – Tisíc slov

  Výrečný Jack McCall povie čokoľvek, len aby dosiahol svojho. Keď sa ale pokúsi podviesť jedného duchovného guru, zistí, že jeho život závisí na kúzelnom strome s tisícimi listami… jeden za každé slovo, ktoré mu ostáva. Jack teraz musí prestať rozprávať a prísť na nejaký nekonvenčný spôsob komunikácie, lebo to má spočítané. Rola ako stvorená pre Eddieho Murphyho. (Viac info)

  Napíšte komentár
 1. Povinný údaj
 2. Váš web alebo blog
Sociálne siete
Milovníci modernej českej literatúry pozor! Už 25. apríla privítame v našom bratislavskom kníhkupectve Michala View… https://t.co/SE8q5UMCnR
17. 4. 2018
Nový Jo Nesbo na sklade, aj na ceste k vám! Ak ste si ho teda objednali :-) Ak nie, tak nemá zmysel váhať:… https://t.co/WyLQhXm9RL
5. 4. 2018
@monicqa Just kidding, veď to je náplň našej práce! :-) #bestjobever
5. 4. 2018
@monicqa V pracovnej dobe? :o
5. 4. 2018
A najlepšiu knihu, akú Jo Nesbo kedy napísal, ste si už predobjednali? :-) https://t.co/4OkOuqdGox #jonesbohttps://t.co/1zeSYnpshz
26. 3. 2018
Muž, ktorý hľadal svoj tieň
David Lagercrantz