Chystáme sa na konferenciu MEXPO, poďte s nami!

Po úspěšnom prvom ročníku, ktorý priniesol veľké množstvo pozitívnych ohlasov, sa v dňoch 5. až 6. októbra uskutoční druhý ročník konference MEXPO v Kongres Hoteli Senec. Pre viac ako 400 účastníkov je behem dvoch dní pripravená séria odborných prednášok, panelových diskusií na témy z oblasti médií (Facebook, Twitter ako nástroje marketingu, netradičné formy marketingu, case studies atd.) a managementu (osobný rozvoj, time management, metody riadenia času – GTD, ZTD, atd..), množstvo súťaží, atrakcií, večernej párty a veľa ďalšieho.

 

alternativky text

Toto je popis obrazky ktory nam hrozne vela povie o tom ujovi tam hore

Koho uvidíte

Jednotlivé prednášky budú prebiehať paralelne vo dvoch sálach a celkovo vystúpi na konferencii až 34 popredných slovenských a českých odborníkov z daných oblastí. Medzi spíkrami nebudú chýbať zástupcovia úspešných agentúr, ako napr. Michal Pastier z najoceňovanejšej slovenskej agentúry Zaraguza Digital, Judita Víghová z online agentúry MUW;Digital, “náš” Dušan Murčo z Martinus.cz, Lukáš Maixner zo svetovo najväčšieho portálu so zameraním na štatistiky sociálnych médií Socialbakers, Michal Truban, zakladateľ Websupport, ktorý prevádzkuje najväčší počet webstránok na Slovensku, Jakub Pok, lektor a zakladateľ Školy pamäte a mnohí ďalší.

Čo sa dozviete

Cieľom konferencie je priniesť najnovšie poznatky a trendy, ako aj ucelený pohľad na tému dvoch fenoménov dnešnej doby – médiá a management, ktoré spolu úzko súvisia a dotýkajú sa každého z nás. Každá firma v dnešnej dobe rieši otázku, či využívať aktívne médiá a sociálne siete (Facebook, Twitter, Google+) pre propagáciu značky alebo komunikáciu so zákazníkmi a pod. Akú stratégiu zvoliť, na koho smerovať kampaň, ako monitorovať výsledky kampane alebo akú marketingovú spoločnosť osloviť a kedy. To je len časť otázok, o ktorých sa bude rozprávať v sále Médiá.

Chcete byť pri tom? Aktivujte si zľavu až do výšky 25% (pre študentov je pripravená až 60% zľava na vstupnom) na www.mexpo.sk.

Na druhej strane, každý prežíva stres z množstva úloh a projektov, ktoré je potrebné vyriešiť v požadovanom termíne. Sme vyrušovaní sociálnymi sieťami, ktoré nás “okrádajú” o čas a znižujú tak produktivitu práce. Nestíhame plniť úlohy, v mailovej schránke nám pribúda množstvo neprečítanej pošty a vo voľných chvíľach premýšľame nad tým, či sme na niečo nezabudli. Ako byť úspešný, akým spôsobom manažovať projekty, tím a seba samého tak, aby boli dodržané termíny a zostal čas na rodinu, záľuby a aby sme boli šťastní? Práve týmto témam sa budú venovať rečníci v sále Management.

Doprovodný program

Okrem prednášajúcich bude môcť na MEXPO v rámci formátu mikroprednášky” vystúpiť a zaujať so svojím príspevkom ktokoľvek z účastníkov konferencie a podeliť sa tak o svoje know-how, skúsenosti alebo práve získané dojmy s ostatnými návštevníkmi konferencie. Bohatý je aj sprievodný program, ktorého súčasťou bude aj mindball. Predstavte si hru, v ktorej sa spoluhráčom súťažíte o kontrolu nad guličkou použitím iba vašej sily mysle. Počas MEXPO sa uskutoční súťaž – turnaj v mindballe, v rámci ktorého môžete všetkým ukázať, že práve vaša myseľ je tou najsilnejšou.

Po náročnom prvom dni na účastníkov čaká na after párty s dobrým jedlom a pitím. Pripravený bude bohatý výber jedál, rôznych druhov vín a na svoje si prídu aj milovníci piva. Ideálny priestor a príležitosť na networking. Súčasťou párty bude aj ukážka bodypaitingu – odnož výtvarného umenia používajúce k maľbám väčšinou ženské telo.

Počas oboch dní bude pripravené dopoludňajšie občerstvenie plné sushi, wasabi a ďalších chuťoviek. Navyše sushi majster pripraví jednotlivé sushi podľa želania účastníkov a pred ich očami. Pôjde o vizuálny aj chuťový zážitok. Samozrejmosťou sú obedy štýlom švédskych stolov.

Chcete byť pri tom? Aktivujte si zľavu až do výšky 25% (pre študentov je pripravená až 60% zľava na vstupnom) na www.mexpo.sk.

Viac informácií o konferencii nájdete na:
Web: www.mexpo.sk
Facebook: www.facebook.com/mexposk
Twitter: www.twitter.com/mexposk

    Napíšte komentár
  1. Povinný údaj
  2. Váš web alebo blog
Sociálne siete
Objednajte si novinku Dana Browna (ktorú už máme na sklade) a a ste v hre o zájazd od BUBO po stopách románu Pôvod:… https://t.co/tOAXtuO5u8
17. 1. 2018
Priatelia, budeme úprimní. Veľmi by nás potešilo, ak by ste usúdili, že si aj tento rok zaslúžime váš hlas v ankete… https://t.co/gkGEgAZClr
16. 1. 2018
Viete, ktoré tituly sa v roku 2017 predávali najlepšie? Nech sa páči, tu je ich rebríček: https://t.co/QGJrF6ops3
4. 1. 2018
Milí Martinusáci, je koniec roka a s ním aj čas rozlúčiť sa. :-o Aspoň na chvíľu: https://t.co/giCvHEwTWG #pf2018 https://t.co/sYBl6mWBwU
29. 12. 2017
Ako sa pozná skutočný fanúušik Dana Browna? Práve si vytvára predobjednávku na jeho novinku Pôvod:… https://t.co/iwYcPVgtbE
28. 12. 2017
Muž, ktorý hľadal svoj tieň
David Lagercrantz