Oslavovali sme Uterákový deň! (a vyžrebovali výhercov)

Milí Martinusáci,

ak nás sledujete na Facebooku, určite ste postrehli, že táto sobota (a vlastne aj nedeľa) sme spoločne oslavovali Uterákový deň! Medzinárodný sviatok všetkých fanúšikov Douglasa Adamsa a nezameniteľného svojrázneho humoru jeho legendárnej série Stopárov sprievodca galaxiou. A na záver sme vyžrebovali výhercov skvelých stopárskych uterákov! :-)

Stopári sú všade!

Najlepšia správa hneď na úvod. Humoru sa na Slovensku darí. Ako sa aj včera ukázalo, vesmírni stopári sú skutočne všade a zastúpené sú všetky vekové kategórie. Stopuje sa už v skutočne útlom veku:

A stopovať pomáhajú aj psy:

A iné zvieratá:

Ale základom je vždy humor, schopnosť brať život s nadhľadom a nebrať sa až tak vážne:

A to si zaslúži odmenu! :-) Stopárov je veľa, uterákov však len päť. Preto sme to nechali na nášho Marvina, ktorý vylosoval týchto štyroch výhercov:

Veronika Fekiačová

Katka Babinská

Marián Pavúk Paulini

Vladimír Doci

A piateho sme si dovolili vybrať my tak, ako sme sľúbili. Sme presvedčení, že Petrova fotka by zanechala v nemom úžase aj samotného Zaphoda Beeblebroxa:

Ale keďže Peter už rovnako zapôsobil aj na našich českých kolegov, rozhodli sme sa odmeniť vernosť tradícií, aktívne rozširovanie počtu vesmírnych stopárov a hlavne fotku, ktorá vždy vyvolá úsmev na našej tvári:

Výhercom gratulujeme a všetkým ďakujeme za účasť (a za ryby)! Ste jednoducho skvelí a my sa už nevieme dočkať Uterákového dňa 2014! :-)

Tisíce stopárov. Jedno kníhkupectvo.

Váš Martinus.sk

PS: Ďalšie fotky stopárov nájdete na Facebooku v tomto albume.

    Napíšte komentár
  1. Povinný údaj
  2. Váš web alebo blog
Sociálne siete
Kde hľadať PPC človeka, ak nie na Twitteri, však? Takže hľadáme a prosíme o RT, ak to aj vy nie ste:… https://t.co/ObEkjh7aEq
21. 2. 2018
Toto je náš zákaznícky servis, vďaka ktorému ste získali tretie miesto v ankete @nice_reply Customer Happiness Awar… https://t.co/6KF7Yuqtm3
19. 2. 2018
@PeterBaricic Či je to 😳 alebo 😟 sa musíš rozhodnúť sám. My ďakujeme za upozornenie, pozrieme sa na to. :-)
16. 2. 2018
Vybrali sme pre vás knižné chuťovky, ktoré si zaslúžia vašu pozornosť a dali na ne príjemné zľavy:… https://t.co/xOuR2zccSQ
16. 2. 2018
Nikto vám neporadí, ktoré slovenské knihy si určite treba prečítať, tak dobre, ako Tomáš Ulej. No veď pozrite:… https://t.co/AVXlIJ8YQX
10. 2. 2018
Muž, ktorý hľadal svoj tieň
David Lagercrantz