Oslavovali sme Uterákový deň! (a vyžrebovali výhercov)

Milí Martinusáci,

ak nás sledujete na Facebooku, určite ste postrehli, že táto sobota (a vlastne aj nedeľa) sme spoločne oslavovali Uterákový deň! Medzinárodný sviatok všetkých fanúšikov Douglasa Adamsa a nezameniteľného svojrázneho humoru jeho legendárnej série Stopárov sprievodca galaxiou. A na záver sme vyžrebovali výhercov skvelých stopárskych uterákov! :-)

Stopári sú všade!

Najlepšia správa hneď na úvod. Humoru sa na Slovensku darí. Ako sa aj včera ukázalo, vesmírni stopári sú skutočne všade a zastúpené sú všetky vekové kategórie. Stopuje sa už v skutočne útlom veku:

A stopovať pomáhajú aj psy:

A iné zvieratá:

Ale základom je vždy humor, schopnosť brať život s nadhľadom a nebrať sa až tak vážne:

A to si zaslúži odmenu! :-) Stopárov je veľa, uterákov však len päť. Preto sme to nechali na nášho Marvina, ktorý vylosoval týchto štyroch výhercov:

Veronika Fekiačová

Katka Babinská

Marián Pavúk Paulini

Vladimír Doci

A piateho sme si dovolili vybrať my tak, ako sme sľúbili. Sme presvedčení, že Petrova fotka by zanechala v nemom úžase aj samotného Zaphoda Beeblebroxa:

Ale keďže Peter už rovnako zapôsobil aj na našich českých kolegov, rozhodli sme sa odmeniť vernosť tradícií, aktívne rozširovanie počtu vesmírnych stopárov a hlavne fotku, ktorá vždy vyvolá úsmev na našej tvári:

Výhercom gratulujeme a všetkým ďakujeme za účasť (a za ryby)! Ste jednoducho skvelí a my sa už nevieme dočkať Uterákového dňa 2014! :-)

Tisíce stopárov. Jedno kníhkupectvo.

Váš Martinus.sk

PS: Ďalšie fotky stopárov nájdete na Facebooku v tomto albume.

    Napíšte komentár
  1. Povinný údaj
  2. Váš web alebo blog
Sociálne siete
Pripravili sme pre vás tie najzaujímavejšie čísla z Knižnej šifry 3! Nech sa páči, dôkaz, že štatistika nemusí byť… https://t.co/6eg4ux9gJ2
11. 12. 2017
A už vieme, kto vyhral Knižnú šifru 3! Chceš to vedieť aj ty? Zistíš to na https://t.co/AmQAjskstC! ĎAKUJEME za to,… https://t.co/UywofzXXLW
4. 12. 2017
@6imon6imonn To v rámci rovnováhy v živote... :-D
4. 12. 2017
@michal_kralik Ahoj, viacero vecí spúšťame v novom dizajne až postupne, podľa priority. A nebudeme klamať - toto ni… https://t.co/nSPPUf9X4b
28. 11. 2017
Ak sa ani vám nechce behať po obchodoch, tak... nemusíte! Ešte dnes máme kuriéra na všetky objednávky zadarmo! Preb… https://t.co/drxIDebkif
27. 11. 2017
Muž, ktorý hľadal svoj tieň
David Lagercrantz