Oslávte s nami Uterákový deň a vyhrajte!

Pozor, pozor, vesmírni stopári,

určite vám nemusíme hovoriť, aký je dnes deň! Áno, tak ako vždy 25. mája, tak aj tento rok oslavujeme náš sviatok! Uterákový deň, ktorý patrí všetkým stopárom, ktorí sú neustále pripravení vyraziť za dobrodružstvom, ktorí sa neberú príliš vážne, a ktorí tajne túžia po babylonskej rybke a zbierke vogonskej poézie (no dobre, po tej túži asi málokto). A čo by to bolo za oslavu bez darčekov, však? ;-)

Dajte svetu vedieť, že ste stopár!

Každý vesmírny stopár je hrdý, že je stopár! Preto sme si pre vás pripravili tri titulné fotky na váš profil na Facebooku, ktoré dajú celému svetu vedieť, že Uterákový deň je váš sviatok! Nech sa páči, vyberte si ten, ktorý sa vám páči najviac. Alebo ich počas dňa meňte podľa ľubovôle. To už je na vás. :-)

Kliknite pre zobrazenie v plnom rozlíšení
Kliknite pre zobrazenie v plnom rozlíšení
Kliknite pre zobrazenie v plnom rozlíšení

 

Zapojte sa do súťaže o stopársky uterák!

Čo potrebuje každý poriadny vesmírny stopár? No predsa uterák! A uterák so vztýčeným palcom a veľkým upokojujúcim nápisom DON’T PANIC vám budú závidieť aj na tej najposlednejšej planéte, na ktorú sa dostanete vďaka novej hyperpriestorovej diaľnici. Hovoríme presne o tomto uteráku:

Takýto uterák môžete vyhrať!

Takže ak sa chcete zapojiť do súťaže o jeden z piatich štýlových stopárskych uterákov, stačí jediné. Vychutnať si našu vogonskú básničku, odhaliť slovo, ktoré ukrýva a to napísať za adresu http://www.martinus.sk/ a stlačiť Enter. Dostanete sa na ultratajnú stránku s formulárom, ktorý stačí vyplniť a ste v hre! :-)

Príklad: Ak sa vám bude zdať, že báseň hovorí o Marvinovi, tak napíšete http://www.martinus.sk/marvin a ak ste hádali správne, ukáže sa vám formulár.
PS: Nie, Marvin nie je správna odpoveď. Dobrý pokus. ;-)

Poďme na to, nech sa páči, tu je vogonská báseň, ktorá ukrýva potrebné slovo:

Prvá láska

Umárajú ma krabohnáty tvojej amalgamačnej komory,
tupozvuk ich vyfrneného vrzúkania je mi
ešte ostrokyslejšia šmakuláda než potopancier piesočnej červobzdochy z Krrárxsu-12B.
Rozbabŕdliš teda frištunk mojej protoplazmy,
a či len kruto xenoformuješ frucácke dubzuby,
ktoré si pre teba desuplnokvárne intarzujem
yperitovým roztokom?

Máte? Gratulujeme, tak šup vypĺňať formulár! Držíme palce, čas máte do konca Uteráková dňa. Čiže do dnes. Do polnoci. Potom sa už vyplniť nebude dať. A keby aj áno, tak sa odpoveď nebude rátať. Držíme palce! Nech je stopársky uterák váš! :-)

Využite stopársku zľavu v našich kamenných kníhkupectvách!

A aby toho nebolo málo, tak máme pre vás ešte niečo! Stačí, ak sa dnes, čiže v nedeľu 25.5.2014 zastavíte v niektorom z našich kamenných kníhkupectiev s uterákom a automaticky získate zľavu 10% na prípadný nákup kníh a špeciálnu magnetickú záložku! Prejavte sa ako hrdý stopár a ušetrite! :-)

Tisíce stopárov. Jedno kníhkupectvo.

Váš Martinus.sk

    Napíšte komentár
  1. Povinný údaj
  2. Váš web alebo blog
Sociálne siete
Pripravili sme pre vás tie najzaujímavejšie čísla z Knižnej šifry 3! Nech sa páči, dôkaz, že štatistika nemusí byť… https://t.co/6eg4ux9gJ2
11. 12. 2017
A už vieme, kto vyhral Knižnú šifru 3! Chceš to vedieť aj ty? Zistíš to na https://t.co/AmQAjskstC! ĎAKUJEME za to,… https://t.co/UywofzXXLW
4. 12. 2017
@6imon6imonn To v rámci rovnováhy v živote... :-D
4. 12. 2017
@michal_kralik Ahoj, viacero vecí spúšťame v novom dizajne až postupne, podľa priority. A nebudeme klamať - toto ni… https://t.co/nSPPUf9X4b
28. 11. 2017
Ak sa ani vám nechce behať po obchodoch, tak... nemusíte! Ešte dnes máme kuriéra na všetky objednávky zadarmo! Preb… https://t.co/drxIDebkif
27. 11. 2017
Muž, ktorý hľadal svoj tieň
David Lagercrantz