Oslávte s nami Uterákový deň a vyhrajte!

Pozor, pozor, vesmírni stopári,

určite vám nemusíme hovoriť, aký je dnes deň! Áno, tak ako vždy 25. mája, tak aj tento rok oslavujeme náš sviatok! Uterákový deň, ktorý patrí všetkým stopárom, ktorí sú neustále pripravení vyraziť za dobrodružstvom, ktorí sa neberú príliš vážne, a ktorí tajne túžia po babylonskej rybke a zbierke vogonskej poézie (no dobre, po tej túži asi málokto). A čo by to bolo za oslavu bez darčekov, však? ;-)

Dajte svetu vedieť, že ste stopár!

Každý vesmírny stopár je hrdý, že je stopár! Preto sme si pre vás pripravili tri titulné fotky na váš profil na Facebooku, ktoré dajú celému svetu vedieť, že Uterákový deň je váš sviatok! Nech sa páči, vyberte si ten, ktorý sa vám páči najviac. Alebo ich počas dňa meňte podľa ľubovôle. To už je na vás. :-)

Kliknite pre zobrazenie v plnom rozlíšení
Kliknite pre zobrazenie v plnom rozlíšení
Kliknite pre zobrazenie v plnom rozlíšení

 

Zapojte sa do súťaže o stopársky uterák!

Čo potrebuje každý poriadny vesmírny stopár? No predsa uterák! A uterák so vztýčeným palcom a veľkým upokojujúcim nápisom DON’T PANIC vám budú závidieť aj na tej najposlednejšej planéte, na ktorú sa dostanete vďaka novej hyperpriestorovej diaľnici. Hovoríme presne o tomto uteráku:

Takýto uterák môžete vyhrať!

Takže ak sa chcete zapojiť do súťaže o jeden z piatich štýlových stopárskych uterákov, stačí jediné. Vychutnať si našu vogonskú básničku, odhaliť slovo, ktoré ukrýva a to napísať za adresu http://www.martinus.sk/ a stlačiť Enter. Dostanete sa na ultratajnú stránku s formulárom, ktorý stačí vyplniť a ste v hre! :-)

Príklad: Ak sa vám bude zdať, že báseň hovorí o Marvinovi, tak napíšete http://www.martinus.sk/marvin a ak ste hádali správne, ukáže sa vám formulár.
PS: Nie, Marvin nie je správna odpoveď. Dobrý pokus. ;-)

Poďme na to, nech sa páči, tu je vogonská báseň, ktorá ukrýva potrebné slovo:

Prvá láska

Umárajú ma krabohnáty tvojej amalgamačnej komory,
tupozvuk ich vyfrneného vrzúkania je mi
ešte ostrokyslejšia šmakuláda než potopancier piesočnej červobzdochy z Krrárxsu-12B.
Rozbabŕdliš teda frištunk mojej protoplazmy,
a či len kruto xenoformuješ frucácke dubzuby,
ktoré si pre teba desuplnokvárne intarzujem
yperitovým roztokom?

Máte? Gratulujeme, tak šup vypĺňať formulár! Držíme palce, čas máte do konca Uteráková dňa. Čiže do dnes. Do polnoci. Potom sa už vyplniť nebude dať. A keby aj áno, tak sa odpoveď nebude rátať. Držíme palce! Nech je stopársky uterák váš! :-)

Využite stopársku zľavu v našich kamenných kníhkupectvách!

A aby toho nebolo málo, tak máme pre vás ešte niečo! Stačí, ak sa dnes, čiže v nedeľu 25.5.2014 zastavíte v niektorom z našich kamenných kníhkupectiev s uterákom a automaticky získate zľavu 10% na prípadný nákup kníh a špeciálnu magnetickú záložku! Prejavte sa ako hrdý stopár a ušetrite! :-)

Tisíce stopárov. Jedno kníhkupectvo.

Váš Martinus.sk

    Napíšte komentár
  1. Povinný údaj
  2. Váš web alebo blog
Sociálne siete
Kde hľadať PPC človeka, ak nie na Twitteri, však? Takže hľadáme a prosíme o RT, ak to aj vy nie ste:… https://t.co/ObEkjh7aEq
21. 2. 2018
Toto je náš zákaznícky servis, vďaka ktorému ste získali tretie miesto v ankete @nice_reply Customer Happiness Awar… https://t.co/6KF7Yuqtm3
19. 2. 2018
@PeterBaricic Či je to 😳 alebo 😟 sa musíš rozhodnúť sám. My ďakujeme za upozornenie, pozrieme sa na to. :-)
16. 2. 2018
Vybrali sme pre vás knižné chuťovky, ktoré si zaslúžia vašu pozornosť a dali na ne príjemné zľavy:… https://t.co/xOuR2zccSQ
16. 2. 2018
Nikto vám neporadí, ktoré slovenské knihy si určite treba prečítať, tak dobre, ako Tomáš Ulej. No veď pozrite:… https://t.co/AVXlIJ8YQX
10. 2. 2018
Muž, ktorý hľadal svoj tieň
David Lagercrantz