Vyhrajte zaujímavé ceny s filmom a knihou Rezistencia! (výsledky)

Jedna z najúspešnejších dystopických sérií pre mladých čitateľov Divergencia sa stretla s takým úspechom, že filmové spracovanie na seba nenechalo dlho čakať. Už tento štvrtok 19.3. si budeme môcť vychutnať v slovenských kinách premiéru druhého dielu s názvom Rezistencia a vďaka spolupráci so spoločnosťou Bontonfilm a vydavateľstvom Slovart to môžeme osláviť súťažou o zaujímavé ceny!

Súťaž je opäť veľmi jednoduchá, stačí, ak vyplníte formulár, ktorý nájdete nižšie a zo správnych odpovedí vylosujeme troch výhercov, ktorí tentoraz získajú naozaj exkluzívne ceny. Každý jeden z nich sa môžte tešiť na originálne tričko a termohrnček s motívom filmu Rezistencia a kompletnú zbierku štyroch kníh série Divergencia. Ako vidíte, zapojiť sa tentoraz naozaj oplatí, tak smelo do toho! :-) Tešíme sa na vaše odpovede do 25.3. 2015 a ako vždy – každý súťažiaci má jeden hlas, preto je zbytočné vyplňovať formulár viackrát. O výhercoch budeme informovať priamo tu, na stránkach nášho blogu. Držíme palce! :-)

Aktualizácia 27.3.: Asi niet divu, že popularita série Divergencia sa prejavila aj na množstve správnych odpovedí, ktorých prišlo naozaj neúrekom. A zo všetkých správnych odpovedí sme vyžrebovali týchto výhercov:

Andrea Adamcová, Prievidza
Katarína Cupanová, Papradno
Daniela Ovšonková, Bratislava

Výhercom srdečne gratulujeme, vaše výhry vám budú poslané na adresu uvedenú v súťažnom formulári a ostatným za účasť. Tešíme sa na vás pri ďalšej súťaži. :-)

  Napíšte komentár
 1. Povinný údaj
 2. Váš web alebo blog
 1. Veronika 26. 3. 2015 16:10

  Kedy uverejnite mená výhercov?

 2. Intiate 31. 3. 2015 17:32

  Dobrý deň,
  chcela by som sa spýtať, že prečo výhercovia dostali iba tri knihy série Divergencia a vyššie v texte píšete: „a kompletnú zbierku štyroch kníh série Divergencia.” Chcela som na to upozorniť, pretože o tú knihu mi najviac išlo a najviac som sa na ňu tešila. Bolo to trošku sklamanie, neviem, či sa stal problém iba pri písaní textu alebo balení balíčka kníh… Vopred ďakujem za odpoveď :)

  1. Juraj Šlesar 1. 4. 2015 13:32

   Druhá možnosť je správna! Naozaj nastala chyba pri balení a chýbajúcu knihu sme posielali dodatočne, o čom sme aj informovali emailom. Mala by prísť každým dňom.

Sociálne siete
@jarokyselovic @janmelvil Kniha vychádza o tri dni a potom je to otázka rýchlosti distribúcie. Na centrálnom sklade… https://t.co/c5QY4Rxgvh
11. 5. 2018
Najnovší #lookbook plný farieb a dobrých kníh sme pre vás nafotili v ateliéri @DominikaZakova a je úplne krásny, ah… https://t.co/mmNNEmjWob
2. 5. 2018
Milovníci modernej českej literatúry pozor! Už 25. apríla privítame v našom bratislavskom kníhkupectve Michala View… https://t.co/SE8q5UMCnR
17. 4. 2018
Nový Jo Nesbo na sklade, aj na ceste k vám! Ak ste si ho teda objednali :-) Ak nie, tak nemá zmysel váhať:… https://t.co/WyLQhXm9RL
5. 4. 2018
@monicqa Just kidding, veď to je náplň našej práce! :-) #bestjobever
5. 4. 2018
Muž, ktorý hľadal svoj tieň
David Lagercrantz