Vyhrajte zaujímavé ceny s filmom a knihou Rezistencia! (výsledky)

Jedna z najúspešnejších dystopických sérií pre mladých čitateľov Divergencia sa stretla s takým úspechom, že filmové spracovanie na seba nenechalo dlho čakať. Už tento štvrtok 19.3. si budeme môcť vychutnať v slovenských kinách premiéru druhého dielu s názvom Rezistencia a vďaka spolupráci so spoločnosťou Bontonfilm a vydavateľstvom Slovart to môžeme osláviť súťažou o zaujímavé ceny!

Súťaž je opäť veľmi jednoduchá, stačí, ak vyplníte formulár, ktorý nájdete nižšie a zo správnych odpovedí vylosujeme troch výhercov, ktorí tentoraz získajú naozaj exkluzívne ceny. Každý jeden z nich sa môžte tešiť na originálne tričko a termohrnček s motívom filmu Rezistencia a kompletnú zbierku štyroch kníh série Divergencia. Ako vidíte, zapojiť sa tentoraz naozaj oplatí, tak smelo do toho! :-) Tešíme sa na vaše odpovede do 25.3. 2015 a ako vždy – každý súťažiaci má jeden hlas, preto je zbytočné vyplňovať formulár viackrát. O výhercoch budeme informovať priamo tu, na stránkach nášho blogu. Držíme palce! :-)

Aktualizácia 27.3.: Asi niet divu, že popularita série Divergencia sa prejavila aj na množstve správnych odpovedí, ktorých prišlo naozaj neúrekom. A zo všetkých správnych odpovedí sme vyžrebovali týchto výhercov:

Andrea Adamcová, Prievidza
Katarína Cupanová, Papradno
Daniela Ovšonková, Bratislava

Výhercom srdečne gratulujeme, vaše výhry vám budú poslané na adresu uvedenú v súťažnom formulári a ostatným za účasť. Tešíme sa na vás pri ďalšej súťaži. :-)

  Napíšte komentár
 1. Povinný údaj
 2. Váš web alebo blog
 1. Veronika 26. 3. 2015 16:10

  Kedy uverejnite mená výhercov?

 2. Intiate 31. 3. 2015 17:32

  Dobrý deň,
  chcela by som sa spýtať, že prečo výhercovia dostali iba tri knihy série Divergencia a vyššie v texte píšete: „a kompletnú zbierku štyroch kníh série Divergencia.” Chcela som na to upozorniť, pretože o tú knihu mi najviac išlo a najviac som sa na ňu tešila. Bolo to trošku sklamanie, neviem, či sa stal problém iba pri písaní textu alebo balení balíčka kníh… Vopred ďakujem za odpoveď :)

  1. Juraj Šlesar 1. 4. 2015 13:32

   Druhá možnosť je správna! Naozaj nastala chyba pri balení a chýbajúcu knihu sme posielali dodatočne, o čom sme aj informovali emailom. Mala by prísť každým dňom.

Sociálne siete
V našom najnovšom videu vám poradíme, ktorého Murakami čítať ako prvého: https://t.co/ScF8YsSLoE Tak smelo do toho!… https://t.co/nL69YFCidH
8. 9. 2017
Dnes je Deň neprečítaných kníh! Tak dajte šancu knihe, ktorá na ňu čaká na poličke! :-) #dnk2017 https://t.co/xuDJiMIbCJ
31. 8. 2017
RT @monicqa: Môj prvý článok na blogu @martinus_sk a hneď k dôležitej téme! Nevyhovárajte sa, týka sa nás to všetkých 😎 https://t.co/2Cgkot…
31. 8. 2017
Skvelú knihu o Slovenskom štáte Nezrelá republika máme so zľavou 50% aj ako e-knihu: https://t.co/M2hSFkkt26 Len dnes!
29. 8. 2017
Len dnes, na výročie SNP, máme pre vás knihu Nezrelá republika so zľavou 50%: https://t.co/M2hSFkkt26… https://t.co/kO0PHQUnPZ
29. 8. 2017
Muž, ktorý hľadal svoj tieň
David Lagercrantz