blog

Poznáme meno výhercu Knižnej šifry, aj všetky knihy z Knižnej šifry

štvrtok 2. apríla 2015 17:29
Št 2.04. 2015 17:29
2 minúty čítania 2

Knizna sifraMilí Martinusáci, 

celý marec sa niesol v znamení Knižnej šifry. Súťaže, v ktorej ste mohli vyhrať až 128 kníh. Desaťtisíce knihomoľov sa zapojilo do výzvy odhaliť všetkých 64 kníh, ktoré boli zašifrované v obraze. Na internete nastalo hromadné vymieňanie si fotky kompletného obrazu, konzultácií a radenia. Tisíce ľudí sa naučilo, aký je rozdiel medzi gitarou, citarou a mandolínou 😉 Nevraviac o tom, že asi všetci sme si poriadne prevetrali naše znalosti literatúry zo strednej školy. A výsledok? Okrem množstva zábavy aj jeden šťastný výherca. 

Nebudeme to zbytočne naťahovať, aj tak vás zaujíma len to podstatné. Počítač určil, že výhercom Knižnej šifry sa stáva:

Marek Hajdúch z (K)Nižnej 

Marek, obrovské gratulácie od celého tímu Martinus.sk, v emailovej schránke ťa už čaká správa o tvojej výhre. A zároveň patrí veľké ĎAKUJEME aj vám, milí súťažiaci. Za vašu priazeň, neúnavnosť a nasadenie, s ktorým ste lúštili Knižnú šifru a jej bonusy. Za tú radosť, ktorú ste nám spôsobili svojim úsilím, „založením“ Klubu 64 a hlavne vašimi reakciami. Už teraz sa tešíme na ďalšiu spoločnú akciu.

A na záver tu pre vás ešte máme kompletný zoznam zašifrovaných kníh tak, ako ho videli členovia Klubu 64. Kliknite na obrázok pre jeho plnú veľkosť:

Knizna sifra

Náš Instagram