MasterCard Obchodník roka: Martinus.sk tretí rok po sebe absolútnym víťazom

Bratislava, 27.4. 2016: Slovenskí zákazníci si opäť vybrali najlepšieho obchodníka. Už po tretíkrát si ocenenie Absolútny víťaz MasterCard Obchodník roka 2015 odnáša kníhkupectvo Martinus.sk, ktoré rovnako zvíťazilo aj v kategórii MasterCard Obchodník s knihami 2015.

V utorok 26. apríla boli vyhlásení víťazi súťaže MasterCard Obchodník roka 2015 v rámci European Retail Summit v Bratislave. Prestížne ocenenia si odniesli slovenskí obchodníci. Absolútnym víťazom sa stalo opäť kníhkupectvo Martinus.sk. To bolo tiež ocenené v rámci odborovej kategórie ako MasterCard Obchodník s knihami 2015.

“Tretie absolútne víťazstvo po sebe je pre nás obrovským záväzkom i ocenením našej snahy byť každým dňom ešte lepší, aj keď nemusíme byť za každú cenu najväčší. Výhra právom patrí všetkým našim zamestnancom, ale aj zákazníkom, dodávateľom a partnerom, s ktorými spoločne môžeme Martinus budovať,” povedal Michal Meško, CEO Martinus.sk.

Cena je udelená na základe rozsiahleho reprezentatívneho prieskumu, ktorý realizuje INCOMA GfK na vzorke 1000 respondentov z celej Slovenskej republiky. Víťazstvo si zaslúži tá firma, ktorá získa úplne najvyššie hodnotenie zo strany zákazníkov vo viacerých parametroch a to bez ohľadu na kategóriu tovaru či vplyv výziev na hlasovanie (ako je to pri hlasovaní o MasterCard Cenu verejnosti).

O kníhkupectve Martinus.sk

V roku 2015 oslávil Martinus.sk už 25. výročie od otvorenia prvej maličkej predajne v meste Martin a tento rok v auguste to bude 15 rokov od spustenia e-shopu. Momentálne má kníhkupectvo 9 pobočiek po celom Slovensku, niektoré aj s obľúbenou kníhkaviarňou Foxford. Martinus.sk je dnes najväčším internetovým kníhkupectvom na slovenskom trhu a dlhodobo sa snaží podporovať rozvoj knižnej kultúry na Slovensku.

O cene

Súťaž MasterCard Obchodník 2015 je projektom spoločnosti MasterCard, ktorý si kladie za cieľ vyzdvihnúť tých najlepších obchodníkov a súčasne pomôcť spotrebiteľom v orientácii na trhu. Celkový víťaz aj víťazi v jednotlivých odborových kategóriách boli určení na základe výsledkov rozsiahleho reprezentatívneho výskumu spoločnosti INCOMA GfK na vzorke 1 000 respondentov z celej Slovenskej republiky. Hodnotenými parametrami bolo spontánne pomenovanie predajne (“top of mind”), počet nakupujúcich a miera ich vernosti predajni, dôvera zákazníkov a spokojnosť s vybranými parametrami (sortiment, kvalita, personál, služby, usporiadanie).

  Napíšte komentár
 1. Povinný údaj
 2. Váš web alebo blog
 1. Anna Porubcová 20. 7. 2016 15:17

  Pekný deň, p. Puobišová, prosím, napíšte nám e-mail na objednavky@martinus.sk a radi sa na to pozrieme. Ideálne ak napíšete aj číslo vašej objednávky. Ďakujeme.

 2. milos safár 13. 1. 2017 13:13

  v objednávke 1118321311 mi chýbala jedna kniha. Chýbala kniha Cestujem sama. Hlavne že sa z balíka škerý Lukaš S. to ma fakt potešilo.

  Šafár

  1. Anna Porubcová 13. 1. 2017 16:53

   Pekný deň, p. Šafár,
   ďakujeme za správu. Dnes sme vás už kontaktovali ohľadom vašej objednávky. Nakoľko išlo o e-knihu, nemohli sme ju, bohužiaľ, pribaliť. Verím, že nájdeme vyhovujúce riešenie. V prípade ďalších otázok nás hocikedy kontaktujte na objednavky@martinus.sk

 3. martin 25. 1. 2017 22:43

  Nože sa skúste pochváliť aj tým, že máte NAJviac sťažností a zákazníkov s NAJviac negatívnymi skúsenosťami s nakupovaním na martinus.sk!!!

  1. Anna Porubcová 27. 1. 2017 12:23

   Pekny den, Martin. Ak ste boli s nasimi sluzbami nespokojny, velmi nas to mrzi. Prosim, ozvite sa nam na objednavky@martinus.sk a radi skusime najst riesenie. Zelam Vam pekny vikend.

 4. Anna Porubcová 28. 4. 2017 15:46

  Pekny den, pani Skalova, tento kod je potrebne zadat do pola Darcekove poukazky/Zlavy v druhom kroku vytvarania objednavky a teda este pred jej potvrdenim.

  V pripade, ze ste uz objednavku potvrdili, ozvite sa s jej cislom idealne hned na objednavky@martinus.sk :-) Dakujeme.

Sociálne siete
Milovníci modernej českej literatúry pozor! Už 25. apríla privítame v našom bratislavskom kníhkupectve Michala View… https://t.co/SE8q5UMCnR
17. 4. 2018
Nový Jo Nesbo na sklade, aj na ceste k vám! Ak ste si ho teda objednali :-) Ak nie, tak nemá zmysel váhať:… https://t.co/WyLQhXm9RL
5. 4. 2018
@monicqa Just kidding, veď to je náplň našej práce! :-) #bestjobever
5. 4. 2018
@monicqa V pracovnej dobe? :o
5. 4. 2018
A najlepšiu knihu, akú Jo Nesbo kedy napísal, ste si už predobjednali? :-) https://t.co/4OkOuqdGox #jonesbohttps://t.co/1zeSYnpshz
26. 3. 2018
Muž, ktorý hľadal svoj tieň
David Lagercrantz