O mužskej príťažlivosti... (+výhercovia súťaže)

prt

Možno ste si všimli, že do nášho rebríčka bestsellerov sa v posledných dňoch dostala novinka s názvom Príťažlivosť. O čom ale je? A čo všetko v nej čitatelia na 248 stranách nájdu? Autor Michal Kopecký, zakladateľ populárneho slovenského blogu o mužoch, ženách a vzťahoch Akozbalit.sk vydáva svoju prvotinu, ktorou chce pomôcť najmä chlapom stať sa príťažlivejšími a schopnejšími a priniesť tak ženám lepšie zážitky. A nám poskytol tri kusy do súťaže, ktorú nájdete na konci článku. 

O čom táto kniha je (a o čom nie je)

Táto kniha je výsledkom množstva nezdarov, neúspechov a pokusov, ktoré Michal na ceste k príťažlivosti podstúpil. Vďaka nim pochopil, čo nemá robiť a čo nefunguje. A nebolo to len pri jednej žene. Ale pri stovkách, s ktorými prišiel za tie roky do kontaktu.

Na väčšinu z princípov, metód a konceptov, o ktoré sa v tejto knihe podelí, prichádzal sám. Odmietlo ho množstvo žien a pri ďalších to pokazil zas on. A to bola pre neho najlepšia škola.Je tu dôležitá vec, na ktorú autor upozorňuje hneď na začiatku.

Toto NIE je kniha o balení žien – aj keď princípy a metódy z nej vám pomôžu zbaliť VIAC žien ako ktorákoľvek technika či trik, ktoré ste doteraz poznali a skúšali.

Toto NIE je kniha o dostávaní žien do postele – aj keď si vďaka spomenutým princípom a metódam bude chcieť s vami užiť viac žien, ako ste si doteraz vedeli predstaviť.

Ak sa momentálne trápite s tým, že tie ženy, ktoré sa vám páčia a chceli by ste ich, no ony vás nechcú, nezaujímate ich, ak nechcete byť sami a túžite priniesť do svojho života viac žien, užívať si s nimi sex alebo mať naplnený a dlhodobý vzťah s jednou ženou, tak táto kniha vám doslova môže zmeniť život.

Popri jej čítaní a aplikovaní Michalových rád do vášho života zistíte, že to nie je len o ženách. Ale, že to je i o vás. A začnú sa zlepšovať aj všetky ostatné oblasti vášho života, nielen tie týkajúce sa žien.

Čo vás čaká?

Michal vybral to najpodstatnejšie zo svojich prémiových programov a zabalil do tejto knihy všetko, čo vám pomôže vybudovať vašu príťažlivosť. Postupne sa v jednotlivých kapitolách a na celkovo 248 stranách dozviete, čo robí z chlapov príťažlivých mužov pre ženy.

V prvej kapitole odhalíte ten nový svet, do ktorého sa každý deň zobúdzate. Ako ženy rozmýšľajú a aký prístup by ste k nim mali zvoliť, aby ste si neodpálili u nich šance hneď na začiatku. Popritom všetkom sa trochu bližšie s Michalom spoznáte a v ďalších kapitolách vám porozpráva vždy kúsok z jeho príbehu, v ktorom sa možno nájdete občas aj vy sami. Väčšinou to však budú veci, ktoré mu nevyšli, a to, ako sa z nich poučil.To preto, aby ste tie chyby neopakovali zbytočne aj vy.

Od kapitoly 3 vám následne predstaví systém priťahovania žien v 5 častiach, vďaka ktorému uvidíte celé “balenie žien” a vzťahy v úplne novom svetle a už nikdy nebudete pristupovať k ženám rovnako ako predtým.

Viac informácií o knihe Michala Kopeckého Príťažlivosť nájdete TU.

Aktualizácia:

Zdá sa, že slovenskí muži sú si vedomí toho, že príťažlivosť sa dá vždy zlepšiť, a tak ďakujeme za desiatky správnych odpovedí. Náš počítač z nich vyžreboval týchto výhercov:

Peter Sládkovič, Námestovo
Ladislav Szabó, Nové Zámky
Miroslav Ďurík, Topoľčany

Srdečne gratulujeme a všetkým ďakujeme za účasť. Ste skvelí! :-)

 

  Napíšte komentár
 1. Povinný údaj
 2. Váš web alebo blog
 1. Ladislav Szabó 8. 6. 2016 14:33

  Dobrý deň.
  Ďakujem veľmi pekne. Som nadšený dnes mi dorazila kniha a ja som celkovo vôbec nevedel že som vyhral iba mi kuriér odovzdal balík s nálepkou Martinusu .
  Ďakujem ešte raz a rozhodne si knižku prečítam.
  S pozdravom
  Ladislav Szabó.

Sociálne siete
V našom najnovšom videu máme pre vás pár tipov na knihy Neila Gaimana, ktoré sú ideálne na zoznámenie sa s týmto fe… https://t.co/9igGM50FL1
23. 1. 2018
Objednajte si novinku Dana Browna (ktorú už máme na sklade) a a ste v hre o zájazd od BUBO po stopách románu Pôvod:… https://t.co/tOAXtuO5u8
17. 1. 2018
Priatelia, budeme úprimní. Veľmi by nás potešilo, ak by ste usúdili, že si aj tento rok zaslúžime váš hlas v ankete… https://t.co/gkGEgAZClr
16. 1. 2018
Viete, ktoré tituly sa v roku 2017 predávali najlepšie? Nech sa páči, tu je ich rebríček: https://t.co/QGJrF6ops3
4. 1. 2018
Milí Martinusáci, je koniec roka a s ním aj čas rozlúčiť sa. :-o Aspoň na chvíľu: https://t.co/giCvHEwTWG #pf2018 https://t.co/sYBl6mWBwU
29. 12. 2017
Muž, ktorý hľadal svoj tieň
David Lagercrantz