Vyhrajte štýlovú chladničku v dizajne minibusu VW!

Milí Martinusáci,

v spolupráci s kamarátmi z NAY máme pre vás súťaž, aká tu ešte nebola!  Stačí, ak si do 18.6. kúpite akýkoľvek film na Martinuse a ste v hre o jedinečnú dizajnovú chladničku Gorenje inšpirovanú legendárnou dodávkou VW „Bulli“ Minibus. Sme si istí, že vám stačí jediný pohľad na tento kuchynský skvost, aby ste s nami súhlasili, že takáto výhra sa nevidí každý deň!

Vyhrajte chladnicku Gorenje s Martinusom!

Čím je táto chladnička výnimočná?

Pozrite sa na obrázok vyššie a určite vám to je jasné! :-) Videli ste niekedy krajšiu chladničku? Značke Gorenje sa podarilo niečo výnimočné. Zobrali zdanlivo najnudnejší kus kuchynské spotrebiča a vytvorili majstrovské dizajnérske dielo.

V spolupráci s nemeckým výrobcom áut VW prevzali dizajn VW minibusov a použili ho ako základ pre vytvorenie špeciálnej série populárnych retro chladničiek, ktoré na jednej strane dobre vyzerajú a na druhej strane sú až po vrch nabitú tými najnovšími technológiami, ktoré zaručia, že vaše potraviny ostanú čerstvé tak dlho, ako je to len možné.

Ak vás zaujíma, čo sa skrýva pod výrazmi ako IonAir a DynamiCooling, CrispZone s HumidityControl alebo aké sú to SimpleSlide police, potom určite kliknite TU. Sme si istí, že budete očarení rovnako ako my.

Ako môžem zvýšiť svoju šancu na výhru?

Už pociťujete intenzívnu túžbu po novej Gorenje Retro Special Edition chladničke? Vôbec sa vám nedivíme! :-) Ak chcete zvýšiť svoju šancu na výhru, je to pomerne jednoduché. Stačí si do 18.6. objednať viac filmov. Každý film je jeden žreb, takže čím viac filmov si kúpite, tým viac žrebov budete mať v záverečnom žrebovaní, ktoré sa bude konať 21.6.2017.

Nemá zmysel váhať, veď film, ktorý si objednáte dnes, si môžete vychutnať už o pár dní. A ktovie, možno práve vaša objednávka prinesie radosť aj vašej kuchyni. :-)

Inšpirujte sa rebríčkom najpredávanejších filmov na Martinuse!

    Napíšte komentár
  1. Povinný údaj
  2. Váš web alebo blog
Sociálne siete
@MicE_sk Žiaľ, v tejto chvíli nie.
26. 5. 2017
Oslavujete #TowelDay? Uverejnite svoju fotku s uterákom na našom FB a ste v hre o stopárske uteráky! :-) https://t.co/ioRB6kKYIr
25. 5. 2017
Na našom Facebooku a Instagrame súťažíme o podpísané knihy Pauly Hawkins, autorky bestselleru Dievča vo vlaku! Tak šup tam! :-)
18. 5. 2017
@malybirko Ahoj, nech sa páči, je to v ponuke: https://t.co/tFxcGmQSd1
17. 5. 2017
Už LEN DNES môžete hlasovať za svoju Knihu roka a vyhrať poukážku v hodnote 150€! Tak neváhajte. ;-)… https://t.co/kBXB54PyGK
17. 5. 2017
Zapletení
Zygmunt Miłoszewski