blog

Vyhrajte dve poschodia príbehov a stretnutí… iba pre seba! :-)

pondelok 8. decembra 2014 17:40
Po 8.12. 2014 17:40

Práve teraz rozbiehame súťaž o Noc v kníhkupectve, ktorou vyvrcholí marcový mesiac knihy! Prežite s nami noc plnú knižných zážitkov. A kde sa táto výnimočná udalosť bude odohrávať? Čítajte ďalej…

Nechajte sa zlákať šepotom státisícov knižných príbehov, voňavou kávou a sladkými koláčmi. Navštívte našu vlajkovú loď – kníhkupectvo Martinus.sk s kníhkaviarňou Foxford na Obchodnej ulici v Bratislave.

Už niekoľko mesiacov je náš sen skutočnosťou a my vás môžeme pozvať do rozšírených priestorov kníhkupectva. Narástli sme o jedno celé poschodie a pribudla kníhkaviareň Foxford. Dlhší čas predtým sme všetko usilovne pripravovali, plánovali a verte, neustále dolaďujeme detaily, aby ste sa cítili čo najpríjemnejšie a odniesli si svoj vlastný knihomoľský zážitok!

Preto u nás môžete, okrem iného, naraziť na nástupište 9 a 3/4 (naozaj 🙂 ), uhádnuť všetky knižné postavy z obrovskej ilustrácie na stene, stretávať zaujímavých hostí na besedách, alebo sa len tak zvaliť na jedno z miest na sedenie a listovať v obľúbenej knihe.

Nie vždy sa dá stihnúť všetko naraz, a preto príďte aj nabudúce. Rozvíjajte svoje nápady a pracujte na nich vďaka rýchlej WiFi. Dajte si vo Foxforde ľahký obed s priateľmi a rozmaznávajte sa skvelým koláčom. Všetko pripravujeme podľa prísne tajných receptúr vo vlastnej kuchyni. 🙂

A teraz pozor: ak vo vás drieme dobrodruh sťaby Robinsom Crusoe, so záľubou Sherlocka Holmesa odhaľujete všakovaké záhady a ešte sa pri tom zabávate viac než Pipi Dlhá pančucha, nepremeškajte Noc v kníhkupectve! Prežite s nami v marci 2015 celú jednu noc plnú knižných zážitkov v našom kníhkupectve na Obchodnej ulici v Bratislave.

V druhej polovici decembra budú v našich kamenných kníhkupectvách k dispozícii žreby, ktoré si môžete pri svojom nákupe vypýtať a vyplniť ich. Vyplnené žreby, prosíme, vhoďte do pripraveného osudia do konca februára. Možno vyžrebujeme práve vás a vy sa môžete tešiť na jedinečný záver knižného mesiaca marec!  Vyžrebovaných účastníkov budeme kontaktovať na začiatku marca 2015.

banner_blog_novy

AKTUALIZÁCIA, 6.3. 2015: Vyžrebovali sme 15 účastníkov a kontaktovali sme ich! Stali sa nimi:

Al…Rüc….  akos…@gmail.com, Er…Nag…. nag..er..@gmail.com, Ha…Jo….  jok..h..@gmail.com, Ma…Lo…  lo..ma..@gmail.com, Mi…Hu…  mi..hu…@gmail.com, De..Ni..B… d..bi…@gmail.com, Ha.. Vac….vac..h..@seznam.cz, Ma…Bab…. bab…@gmail.com, Barb…Fin… barb…@pup…sk, Mi..Chov… m.chov…@gmail.com, Zuz…Šip… kes…@ya…com, Sil…Hr….sis..bub…@cent…sk, Mir..Hr… mir…hr..@cent…sk, Rad..Sva… sva…ra..@sez…cz, An…Sles… sles…an..@gmail.com.

 

Milí Martinusáci, užívajte si čas strávený v spoločnosti viac ako 100 000 kníh u nás, na Obchodnej. Tešíme sa na každé jedno stretnutie s vami!

Vaši knihomoli z Martinus.sk

 

Pozrite si galériu, ako to u nás vyzerá: