blog

Chcete vedieť, ako ju získať? (+súťaž)

utorok 30. mája 2017 13:20
Ut 30.05. 2017 13:20

Po prvotine s názvom Príťažlivosť, ktorá sa stala bestsellerom, prichádza Michal Kopecký s druhou knihou, od ktorej sa očakáva, že predčí svojho predchodcu. A podľa tých, ktorí ju už čítali, sa mu to aj podarilo.

Michal pomáha chlapom, aby boli schopnejšími, príťažlivejší a prinášali tak ženám lepšie zážitky. Verí, že keď budú chlapi makať na sebe, na svojom sebavedomí, hodnote, charizme a komunikácii, budú priťahovať ženy úplne prirodzene a nebudú ich musieť naháňať, nasilu baliť a skúšať na ne rôzne naučené triky a finty „baličov”.

 

Teraz prichádza s novou knihou Ako ju získať, ktorá je praktickým návodom ako stretnúť, spoznať a získať ženu svojich snov. Aby nebol len ďalší teoretik, celé to postavil na svojom vlastnom príbehu, ako sa mu (aj napriek nepriazni) podarilo získať jeho manželku.

Aplikovaním informácií a rád z tejto knihy dosiahnete zlepšenie v desiatich smeroch:

  1. Budete k sebe priťahovať ženy, ktoré sa k vám hodia a ktoré chcete aj vy.
  2. Stanete sa pre ženy pánom božským a ženy sa vám budú chcieť zapáčiť.
  3. Dokážete sa baviť s kýmkoľvek neznámym s ľahkosťou a bez stresu.
  4. Budete sa vedieť zoznámiť s akoukoľvek ženou v akejkoľvek situácii.
  5. Ženy vám s radosťou nechajú na seba kontakt a budú sa chcieť s vami stretnúť aj opakovane.
  6. Budete pre ženy oveľa sympatickejší a dokážete im vyčariť úsmev na tvári.
  7. Ženy vás nebudú viac vnímať iba ako kamaráta.
  8. Naučíte sa vyvolávať v ženách túžbu a chuť pobozkať vás.
  9. Budete ženu vedieť nielen získať, ale aj udržať v dlhodobom vzťahu.
  10. A ju ani len nenapadne podviesť vás s niekým iným, pretože bude pri vás šťastná a spokojná.

Všetky tieto (a ďalšie) zlepšenia dosiahli už tisíce chlapov, ktorí navštevovali Michalov blog Akozbalit.sk, prečítali si jeho prvú knihu Príťažlivosť alebo absolvovali niektorý z jeho prémiových programov a zaviedli naučené informácie do praxe. Ste pripravený? Dnes je rad na vás…

Celá kniha je rozdelená do 4 častí:

V prvej časti si najprv tú svoju pravú vysnívate. Zistíte, akú ženu vlastne chcete. Pochopíte, ako ženy myslia, akého chlapa si hľadajú do života a s akým chcú nakoniec niečo riešiť. Dozviete sa, ako byť chlapom, ktorý bude do svojho života získavať ženy, aké chce a bude spokojný s nimi či bez nich.

V druhej časti ju následne stretnete. Naučíte sa novému správaniu a návykom, ktoré vám pomôžu stretávať viac žien, aby ste si tú najlepšiu možnú pre seba mali z čoho vyberať. Zistíte, ako nadviazať rozhovor s neznámou ženou kdekoľvek vonku a za akýchkoľvek okolností, ako sa s ňou zoznámiť a behom pár minút získať na ňu kontakt v prípade, že ju budete chcieť spoznávať aj ďalej.

V tretej časti ju spoznáte bližšie. Michal vám odhalí, ako sa s ňou ďalej baviť, stretávať, vybudovať spojenie, sympatie a dôveru. Ako získate zmysel pre humor, ako toto prvé stretnutie zvládnete na výbornú a ako si zabezpečíte, že sa bude chcieť s vami stretnúť znova. Spoznáte ju natoľko, aby ste sa mohli rozhodnúť, či ju chcete iba ako kamarátku, alebo si s ňou budete vedieť predstaviť aj niečo viac.

No a v záverečnej štvrtej časti ju získate. Následne, ak budete chcieť byť viac ako len jej kamarát, bude potrebné zapracovať na tom, aby vás len ako kamaráta nevnímala a aj ona videla vo vás potencionálneho milenca a partnera v jednom. Dozviete sa, ako ju prvýkrát pobozkať so stopercentnou istotou a ako sa následne prepracovať z randenia do vzťahu. Tým však ešte kniha nekončí. Dôležité bude udržať tú iskru v začiatkoch a neprísť o ňu, aj to Michal v knihe rozoberá.

V každej kapitole navyše zdieľa aj krátke príbehy a výsledky chlapov ako ste vy, ktorí už jeho rady aplikovali u seba do praxe. Budú vás inšpirovať a uvidíte, že tieto veci fungujú nie len pre nich.

Na konci každej kapitoly nájdete aj rôzne aktivity a výzvy, ktoré vám následne pomôžu zaviesť teóriu do praxe. Pretože iba to, čo skutočne spravíte, sa ráta.

Keď aplikujete informácie z tejto knihy do praxe, budete mať vo svojom okolí obrovské množstvo žien, z ktorých si budete môcť vyberať.

Čo na ňu vravia tí ktorí ju už čítali?

“Som ti vďačná, že vychovávaš sebavedomých mužov. Páči sa mi, že vďaka tebe chlapi získavajú hodnotu a tým pádom robia život zaujímavejší aj nám, ženám.” – Jana

“Táto kniha dáva chlapom nádej, že aj oni môžu napriek nezdarom a odmietnutiam nájsť a získať tú svoju. Navyše, aj ženy si v nej nájdu to svoje.” – Zuzka

“Mal som strach z odmietnutia. A dnes? Nemám problém osloviť tú najkrajšiu ženu v okolí a začať sa s ňou baviť.” – Peter

“Je to tak krásne, prehľadne a konkrétne krok po kroku napísané, že keď si to prečíta akokoľvek neúspešný chlap vo vzťahoch, musí vedieť z toho vyťažiť a získať si ženu.” – Evka

“Ešte pred dvoma mesiacmi som mal problém udržať s holkou konverzáciu. Teraz mám denne tak tri čísla a týždenne toľko stretnutí, koľko chcem.” – Matúš

“Michal ponúka podrobný manuál (nielen) ako získať pravú ženu, ale aj ako byť Pánom Božským pre ňu a pre seba.” – Annamária

Prečo by si knihu mali prečítať aj ženy?

Tak, ako v knihe Príťažlivosť, ktorú si prečítali stovky zvedavých žien, tak aj v tejto knihe zdieľa veci, ktoré si ženy môžu otočiť pre seba a využiť ich vo svojom spoznávaní chlapov.

Pochopia, akým spôsobom môžu naraziť na svojho Pána Božského a ako si ho vôbec vysnívajú.

Okrem iného pochopia lepšie myslenie chlapov a čo všetko musí chlap podstúpiť, aby sa jej vôbec prihovoril, aby sa jej ozval či aby ju pobozkal.

Michal vám ponúka náhľad do mužskej mysle. Narovinu. Priamo. Bez servítky.

Vyhrajte novinku Michala Kopeckého Ako ju získať!

Vďaka spolupráci s autorom knihu tu máme tri kusy novinky Ako ju získať, ktoré sú určené len a len pre vás! Stačí, ak vyplníte súťažný formulár nižšie a ste v hre! Súťažíme do 7.6.2017 a víťazov vyhlásime do konca daného týždňa. Držíme palce! 🙂

Aktualizácia:

Ďakujeme za desiatky správnych odpovedí! Sme radi, že sa vám súťaž páčila a zo všetkých správnych odpovedí sme vyžrebovali týchto výhercov, ktorým srdečne gratulujeme:

Rasto Mikacsy, Bratislava
Jolana Sabová, Trebišov
Milan Geschwandtner, Trnava

 

Náš Instagram