blog

Lovec čertov: Hrajte o 5 truhlíc s podpísanou sériou Stein a Barbarič od Juraja Červenáka

piatok 13. októbra 2023 09:29
Pi 13.10. 2023 09:29

Séria historických detektívok s odvážnym kapitánom Steinom, trochu menej odvážnym Barbaričom a málovravným seržantom Jarošom má za sebou už 8 úspešných dielov. Ten deviaty vychádza 13. októbra a vy pri tejto príležitosti môžete vyhrať truhlicu plnú…dobrodružstiev!

V deviatom diele s názvom Lovec čertov nám tentokrát Juraj Červenák predstaví sólo príbeh Bohdana Jaroša, ktorý sa po udalostiach v Plzni živí ako nájomný kat a lovec zločincov. Osud ho zaveje do Trnavy, kde prijíma úlohu od grófa Thurza a púšťa sa do pátrania po veliteľovi husárskeho pluku. Seržantovi už čoskoro cestu skrížia zlodeji dobytka, zradní hajdúsi, zbehnutí žoldnieri či lovci otrokov. Veľké problémy v Malom Ríme sa môžu začať.

Ak sa tešíte na každé nové pokračovanie tejto série, máme pre vás skvelú správu. V spolupráci s vydavateľstvom Slovart sme si pre vás pripravili súťaž, v ktorej môžete vyhrať všetkých deväť dielov dobrodružstiev Steina a Barbariča vrátane novinky Lovec čertov. A aby toho nebolo málo, knižky poputujú 5 výhercom v štýlovej drevenej truhlici na poklady. 

Ako môžete vyhrať? 

Stačí, ak odpoviete na našu jednoduchú otázku: Za vlády ktorého panovníka sa odohráva séria Stein a Barbarič? Správnu odpoveď nám pošlite cez tento odkaz. Už 27. 10. (piatok) vyžrebujeme piatich z vás, ktorí získajú 5 drevených truhlíc s naozajstným knihomoľským pokladom – podpísanou sériou Stein a Barbarič od Juraja Červenáka. Pustite sa do súťaženia a poklad môže byť váš!

P.S.: Päť truhlíc so vzácnym knižným pokladom môžete nájsť vystavené v našich kníhkupectvách Martinus v Trnave, Banskej Bystrici, Žiline, v Bratislave na Obchodnej a v Košiciach v OD Urban.

Gratulujeme výhercom! Nájdete si od nás e-mail s podrobnosťami o prevzaní výhry 🙂 

  • l*******.m*******@gmail.com
  • l****.k*********11@gmail.com
  • v************@gmail.com
  • g********@gmail.com
  • m******.v**********@gmail.com