blog

Kvíz: Aká postava zo Štvrtého krídla si?

utorok 25. júna 2024 08:00
Ut 25.06. 2024 08:00

S ktorou postavou z tohto úchvatného sveta máš najviac spoločného? Otestuj sa :)

Máme pre teba skvelé správy! Chystá sa exkluzívna dotlač Štvrtého krídla s tromi kapitolami navyše a krásnou oriezkou, ktorá vyjde 9. júla, a už teraz prebieha predpredaj. Okrem toho sa priprav na pokračovanie série - Železný plameň, ktorý vychádza 30.7. a je už tiež v predpredaji.

Ako by si sa opísal/a v skupine priateľov?

Čo je tvojou najväčšou prednosťou?

Ako by si riešil/a konflikt?

Ktoré prostredie ti najviac vyhovuje?

Aký je tvoj najväčší strach?

Ako tráviš voľný čas?

Aký druh draka by si si vybral/a?

Ktorou postavou zo Štvrtého krídla si?
Xaden Riorson
Si odvážny/á, odhodlaný/á a vždy pripravený/á čeliť výzvam. Máš silný zmysel pre spravodlivosť a nikdy sa nevzdávaš, aj keď sa veci zdajú nemožné. Tvoja odvaha a energia inšpirujú ostatných, aby nasledovali tvoje vedenie.
Violet Sorrengail
Si inteligentný/á a analytický/á. Máš schopnosť vidieť veci z rôznych uhlov a vždy si premyslíš svoje kroky. Si tichý/á pozorovateľ/ka, ktorý/á zbiera informácie a plánuje s veľkou prezieravosťou. Tvoja múdrosť a stratégia sú tvojimi najväčšími prednosťami.
Rhiannon Matthias
Si kreatívny/á a originálny/á. Máš schopnosť priniesť humor a svetlo do každej situácie, čím zlepšuješ náladu svojich priateľov. Tvoja kreativita a charizma ti umožňujú vyniknúť v každej skupine. Si inšpiratívny/á a vždy prinášaš nové nápady.
Liam Mairi
Si lojálny/á a ochranný/á. Vždy si tu pre svojich blízkych a dávaš im pocit bezpečia. Tvoja vernosť a starostlivosť sú tvoje najväčšie prednosti. Si tým, na koho sa môžu ostatní spoľahnúť, a vždy kladieš potreby svojich priateľov a rodiny na prvé miesto.