blog

Anastasia Sebastian

Cez deň píše krimi príbehy pre YouTube, po nociach sa venuje svojmu obľúbenému žánru - fantasy. Vyštudovala dokumentárnu tvorbu na VŠMU v Bratislave a pri audiovízii zakotvila natrvalo - jej prvý autorský seriál sa práve nachádza vo fáze predprodukcie. Na medzinárodnom trhu sa snaží presadiť s New Adult fantasy knihou a je spoluautorkou knižného podcastu "Knihomoľ na mol". 

Miluje všetky ročné obdobia okrem leta, kupuje príliš veľa kníh, ktoré už nemá kde skladovať a jej najväčším tvorivým vzorom je Hayao Miyazaki. Pochádza z pôvodného obyvateľstva európskeho severu a do svojej tvorby sa snaží prinášať legendy Karelov a Vepsov. Je na autistickom spektre. Býva v Bratislave s dvoma krochkajucími psami a mačkou, ktorá má (v porovnaní so zvyškom tela) príliš krátke nohy. 

Za plotom spievajú víly

utorok 3. októbra 2023 09:02
Ut 3.10. 2023 09:02

Počas niekoľkých mesiacov porota pozorne čítala, hodnotila a diskutovala o všetkých prihlásených poviedkach a v najbližších dňoch sa dozvieme výber tých najlepších poviedok žánrov fantastiky! Víťazi nezískajú len prestížne ocenenie, ale aj večnú slávu v zborníku Fantázia 2023 a vstupenku do literárneho sveta. O víťaznej poviedke môžete rozhodnúť práve vy! Prečítajte si všetkých 5 finálových poviedok a dajte hlas tej, ktorá si to podľa vás najviac zaslúži. Po skončení hlasovania vyberieme až 5 z vás, ktorých odmeníme 50 € poukážkou na nákup kníh. Hlasovanie začalo 3. októbra a končí 20. októbra 2023, 12:00 :-)