blog

Tomáš Slobodník

Autor je ďalším potvrdením otrepaného klišé, že každý copywriter má v šuplíku rozpísanú knihu. Písaniu sa tak venuje v práci aj vo voľnom čase, ktorého je v poslednom čase globálny nedostatok. Medzi jeho obľúbené tvorivé metódy patria vysoké dávky kortizolu, spánková deprivácia a nepoužívanie mobilu v MHD, ktoré prináša neúrekom inšpirácií. Autorova publikačná činnosť sa doteraz obmedzila na billboardy, citylighty, letáky, online bannery, televízne spoty a Hobby občasník, ktorého jediné číslo v náklade 50 kusov vydal s kamarátom v 7. triede.
V živote má šťastie na rodinu, priateľov a kolegov, ktorí sú srdeční, inteligentní, tvoriví a chápaví a každý deň ho posúvajú vpred. Miluje učenie sa nových zručností a osvojovanie vedomostí akéhokoľvek druhu. Ako konzument literatúry a kinematografie je všežravý, nešmakuje mu iba horor.

Ďalší všedný deň v Sodome

utorok 3. októbra 2023 08:59
Ut 3.10. 2023 08:59

Počas niekoľkých mesiacov porota pozorne čítala, hodnotila a diskutovala o všetkých prihlásených poviedkach a v najbližších dňoch sa dozvieme výber tých najlepších poviedok žánrov fantastiky! Víťazi nezískajú len prestížne ocenenie, ale aj večnú slávu v zborníku Fantázia 2023 a vstupenku do literárneho sveta. O víťaznej poviedke môžete rozhodnúť práve vy! Prečítajte si všetkých 5 finálových poviedok a dajte hlas tej, ktorá si to podľa vás najviac zaslúži. Po skončení hlasovania vyberieme až 5 z vás, ktorých odmeníme 50 € poukážkou na nákup kníh. Hlasovanie začalo 3. októbra a končí 20. októbra 2023, 12:00 :-)