Poznáme víťazov poukážok na kurz varenia podľa vlastného výberu! :-)

Milí Martinusáci,

tentoraz sme si pre vás pripravili súťaž, aká tu ešte nebola! Hovorí sa, že láska prechádza cez žalúdok a aj keď o láske ku knihám to asi neplatí, my dobre vieme, že knihomoli sú už od prírody gurmáni! Aj preto sme radi, že vám v spolupráci so školou varenia Chefparade môžeme ponúknuť súťaž o poukážky na kurzy varenia podľa vlastného výberu! Stačí vyplniť jednoduchý formulár a ste v hre!

O čo hráme?

Hráme o darčekový poukaz pre dve osoby na ľubovoľný kurz varenia z ponuky školy varenia Chefparade. Suťaž bude trvať dva týždne, pričom každý týždeň vylosujeme jedného výhercu. Súťaž sa potom rozbehne odznova, takže šancu vyhrať budete mať vlastne dvakrát! Pozor! Škola varenia Chefparade sa nachádza v Bratislave, kde zároveň prebiehajú samotné kurzy, preto zvážte, či bývate dostatočne blízko, aby ste ich mohli navštíviť. Aj keď my sme presvedčení, že kvôli týmto kurzom sa oplatí cestovať naozaj ďaleko. ;-) Držíme palce! :-)

Ako na to?

Veľmi jednoducho! Stačí vyplniť súťažný formulár a ste v hre! Prvé kolo sa skončí 27.2. a hneď na druhý deň vyhlásime výhercov a zároveň spustíme druhé kolo, v ktorom bude nová súťažná otázka a nová šanca na výhru. Druhé kolo skončí 9.3. a opäť na ďalší deň oznámime výhercu priamo tu, na stránkach nášho blogu. Tak hor sa do toho, lebo kto vie variť, ten nikdy nebude sám! :-)

Aktualizácia 28.2.2014: Už v prvom kole sme sa stretli s obrovským záujmom, čo nás samozrejme neuveriteľne teší. Počítač sa nezľakol ani takéhoto množstva správnych odpovedí a ako víťazku poukážky pre dve osoby na ľubovoľný kurz školy varenia Chefparade vylosoval Ivanu Paštrnákovú. Srdečne gratulujeme! :-)

Druhá (a zároveň posledná) možnosť vyhrať je tu!

Nevyhrali ste v prvom kole? Nezúfajte! Máme tu druhé kolo a s ním rovnako lákavú (tú istú) výhru len s inou súťažnou otázkou. Takže začíname od znova, druhého kola sa môžu zúčastniť aj všetci účastníci kola prvého, pričom opäť platí, že aj v druhom kole má každý len jeden hlas. Tak držíme palce! Nezabudnite, druhé kolo končí 9.3.2014! :-)

Aktulizácia 14.3.2014:  Tak a máme za sebou aj druhé kolo. Opäť ste nás zavalili množstvo správnych odpovedí, z ktorých počítač ako víťazku poukážky pre dve osoby na ľubovoľný kurz školy varenia Chefparade vylosoval Katarínu Prochotskú. Srdečne gratulujeme! :-)

 

 

    Napíšte komentár
  1. Povinný údaj
  2. Váš web alebo blog
  1. anna 12. 3. 2014 11:26

    Kedy sa ukoncia vsetky sutaze?

Sociálne siete
Kde hľadať PPC človeka, ak nie na Twitteri, však? Takže hľadáme a prosíme o RT, ak to aj vy nie ste:… https://t.co/ObEkjh7aEq
21. 2. 2018
Toto je náš zákaznícky servis, vďaka ktorému ste získali tretie miesto v ankete @nice_reply Customer Happiness Awar… https://t.co/6KF7Yuqtm3
19. 2. 2018
@PeterBaricic Či je to 😳 alebo 😟 sa musíš rozhodnúť sám. My ďakujeme za upozornenie, pozrieme sa na to. :-)
16. 2. 2018
Vybrali sme pre vás knižné chuťovky, ktoré si zaslúžia vašu pozornosť a dali na ne príjemné zľavy:… https://t.co/xOuR2zccSQ
16. 2. 2018
Nikto vám neporadí, ktoré slovenské knihy si určite treba prečítať, tak dobre, ako Tomáš Ulej. No veď pozrite:… https://t.co/AVXlIJ8YQX
10. 2. 2018
Muž, ktorý hľadal svoj tieň
David Lagercrantz