blog

Vyhrajte zaujímavé ceny s filmom Pamiatkari! (výsledky)

pondelok 17. marca 2014 15:26
Po 17.03. 2014 15:26

Od dnes sa v slovenských kinách premieta jeden z najočakávanejších filmov tohto roka Pamiatkari, ktorý bol natočený podľa skvelej knihu. Tá bola napísaná podľa skutočných udalostí. A aby to bolo celé ešte lepšie – film si zobral na starosť slávny George Clooney, ktorý si zabezpečil vskutku hviezdne obsadenie. Aj preto sme veľmi radi, že vám v spolupráci s distribučnou spoločnosťou Barracuda movie môžeme ponúknuť súťaž o zaujímavé ceny. 🙂

O čo ide?

Od 27. februára si môžete v kinách vychutnať akčnú drámu Pamiatkari, v ktorej sa predstaví George Clooney v jedinečnej štvorkombinácii režisér – scenárista – producent – herec. Herecké obsadenie dopĺňajú nemenej zvučné mená ako Matt Damon, Bill Murray, John Goodman, Jean Dujardin, Bob Balaban, Hugh Bonneville či Cate Blanchett.

Pamiatkari sú pravdepodobne posledným veľkým príbehom 2. svetovej vojny, ktorý ešte nikto nikdy nevyrozprával. Je o netradičnej vojenskej jednotke zloženej zo siedmych mužov: riaditeľa múzea, kurátora, historika umenia, architekta a umelcov. Títo muži nasadzovali vlastné životy, aby z rúk nacistov získali umelecké diela, ktoré počas vojny nakradli a v prípade porážky Nemecka mali za úlohu zničiť.

Scenár k filmu vznikol podľa knihy Roberta M. Edsela. Z faktografického bestselleru sa Clooneymu podarilo vytvoriť pôsobivý a veľmi netradičný film, ktorý s citom, čarom, nadhľadom a humorom rozpráva príbeh mužov, korí boli ochotní zomrieť za umenie.

O čo hráme?

Traja šťastní výhercovia sa budú môcť tešiť zo štýlového koženého zápisníka a pera v štýle Pamiatkarov a knižnej predlohy tohto napínavého filmu. Aby sa šťastie mohlo usmiať aj na vás, stačí jediné – vyplniť súťažný formulár a držať si palce pri záverečnom žrebovaní, ktoré prebehne v pondelok 10.3.2014. Formulár budete môcť vyplniť do 9.3.2014, ale pozor! Každý súťažiaci má len jeden hlas, preto je zbytočné, aby ste ho vypĺňali viackrát. Držíme palce! 🙂

Aktualizácia 14.3.2014:

Ako to už pri našich súťažiach býva, o správne odpovede nebola núdza! 🙂 Napriek tomu sme to však zvládli, skontrolovali a zo správnych odpovedí vylosoval počítač týchto výhercov:

Barbora Michalcová, Stará Turá
Zuzana Vaľová,  Humenné
Barbora Ňurcíková,  Vráble

Výherkyniam srdečne gratulujeme a všetkým ďakujeme za účasť! 🙂

Náš Instagram