blog

Vyhrajte najnovší bestseller J.K. Rowlingovej! (výsledky)

streda 18. februára 2015 16:07
St 18.02. 2015 16:07

Dámy a páni, je to tu! Hodvábnik, druhá detektívka z pera slávnej J.K. Rowlingovej vychádza už o pár dní a my pre vás máme exkluzívnu súťaž o tri kusy tohto napínavého románu! Navyše ku každej výhre bude pribalený aj unikátny poznámkový blok s motívom Hodvábnika! Vďaka spolupráci s vydavateľstvom Albatros Media už sme knihu čítali a vieme potvrdiť, že stojí za to. Takže hor sa do súťaženia!

Podmienky sú veľmi jednoduché, stačí, ak do 15.2. vyplníte súťažný formulár, ktorý nájdete nižšie a ste v hre o jeden z troch kusov najnovšieho románu J.K. Rowlingovej Hodvábnik, ktorý opäť napísala pod pseudonymom Robert Galbraith. Ale nebojte sa, je to naozaj ona, čo priznáva aj priamo v doslove knihy. 🙂 Na záver len drobné upozornenie – každý hlasujúci má len jeden hlas, preto je zbytočné vypĺňať súťažný formulár viackrát. Ďakujeme a držíme palce! 🙂

Novinka J.K. Rowlingovej je detektívkou, aké sa už nepíšu (naša recenzia detektívky Hodvábnik)

Aktualizácia 18.2.2015: Ďakujeme všetkým za správne odpovede, prišlo ich opäť neúrekom! Počítač sa však ich množstva nezľakol a vyžrebova týchto troch výhercov:

Katarína Martikánová, Dolná Mariková

Štefan Osika, Žilina

Natália Ritomská, Sološnica 

Srdečne gratulujeme, výhry pošleme na adresy uvedené v súťažnom formulári a všetkým ďakujeme za účasť.  Ďalšia súťaž sa bude konať už čoskoro!

Nevyhrali ste? Nevadí, knihu si predsa môžete objednať priamo TU a teraz so zľavou 20%! 🙂

Náš Instagram