blog

Súťaž: Vyhraj s Knihobežníkom hory-doly príbehov

pondelok 20. júla 2015 09:51
Po 20.07. 2015 09:51

Leto je skvelým obdobím na cestovanie krížom-krážom po svete a tak aj príležitosťou prečítať hory-doly príbehov, čo povieš? 🙂 Prvá tretina prázdnin je už za nami, no aj tak je stále dosť času nasledujúce týždne stráviť s knihami a – zasúťažiť si vďaka projektu Knihobežník!

Knihy, ktoré sa zapojili do Knihobežníka už precestovali takmer 2 milióny kilometrov! Teraz môžeš vyhrať špeciálny knihobežnícky balíček na cesty, stačí len pridať a uvoľniť aspoň 1 knihu cez www.knihobeznik.sk. Do 16. augusta súťažime každý týždeň o balíček s nasledovným obsahom:

  • kniha s osobným venovaním od jedného zo slovenských autorov
  • poukážka na nákup v Martinus.sk v hodnote 20 eur
  • knihomoľská plátenná taška
  • termoska
  • hrnček
  • pamätná záložka
  • nálepky na označenie knihobežníckych kníh
  • svietiaca baterka do tmy (aby sa z príbehov nestratilo jediné slovíčko 😉 )
  • slnečné okuliare s nápisom Šetrím si oči na čítanie
  • knihobežnícky odznak

 

Pošli knihu do sveta

Ak ti doma na poličke odpočíva knižka, ktorú už čítať nebudeš, dopraj jej ešte kus dobrodružstva a pošli ju do sveta. Potešíš tak ďalších čitateľov – knihobežníkov a čím viac kníh pridáš, tým vyššia je tvoja šanca na výhru. Knihu môžeš uvoľniť na verejne dostupnom mieste alebo na jednom z partnerských miest. Zažil si s knihou niečo zaujímavé? Podeľ sa o to s ostatnými! Napíš recenziu, alebo nahraj fotku ku každej knihe, ktorú pridávaš či uvoľňuješ. Vďaka Knihobežníkovi totiž nepíše životný príbeh knihy len jej autor, ale každý čitateľ.

 

Pravidlá súťaže

Do súťaže budú zaradení všetci zaregistrovaní používatelia, ktorí každý týždeň v termíne od 20. júla do 16. augusta 2015 pridajú a zároveň aj uvoľnia aspoň 1 knihu cez www.knihobeznik.sk. Kniha musí byť po pridaní uvoľnená podľa pravidiel na stránke www.knihobeznik.sk, pričom miesto uvoľnenia knihy má byť ľahko dostupné pre ďalšieho knihobežníka. Súťaží sa vždy v rámci daného týždňa (20.7. – 26.7., 27.7. – 2.8., 3.8. – 9.8., 10.8. – 16.8.), čiže knižka má byť pridaná aj uvoľnená práve počas neho.

Vyžrebovaní víťazi získajú knihobežnícky balíček na cesty s obsahom práve jednej knihy od slovenského autora. Víťazi jednotlivých týždňov budú postupne zverejnení do konca trvania súťaže na stránke projektu na Facebooku a zároveň kontaktovaní e-mailom.

 

 

Zapoj sa teraz do súťaže a vyhraj najnovšie knihy

z pera týchto autorov: Silvia Bystričanová, Jozef Karika, Tamara Heribanová alebo Tomáš Ulej