blog

Ako sme si čítali počas Dňa neprečítaných kníh

piatok 6. septembra 2013 19:31
Pi 6.09. 2013 19:31

Aj tento rok sme už tradične oslavovali Deň neprečítaných kníh – sviatok vyhradený príbehom, ktoré na nás čakajú v poličkách a my sa k nim akosi stále nevieme dostať. Opäť sa konal posledný augustový deň, kedy si zároveň pripomíname narodeniny Martinus.sk a veľmi nás teší, že sa opäť našli tisíce čitateľov, ktorí sa rozhodli vyhradiť si jeden deň pre knižky a čítanie. Počas celého dňa ste mohli publikovať na Facebooku, Twitteri a Instagrame fotky, ako oslavujete Deň neprečítaných kníh. My sme vybrali a vylosovali 21 výhercov, ktorí od nás dostanú poukážku na nákup ďalších kníh. Nech sa páči, tu sú ich mená. 🙂

V prvom rade gratulujeme Meggie Ďurovčíkovej, ktorá vyhráva poukážku v hodnote 100 EUR za svoju fotku, ktorú naša odborná porota vyhodnotila ako najkrajšiu fotku Dňa neprečítaných kníh:

 

 

Veríme však, že aj poukážky v hodnote 15 EUR potešia svojich výhercov:

1. Martina Jarolínová
2. Juraj Kyselica
3. Diana Lily Urbanová
4. Petra Kiššová
5. Anita Anee Jakubčíková
6. Martin J. Pötsch
7. Molly Vlcica Brodnianska
8. sanchezik
9. Juraj Zborovančík
10. miroslavd
11. _jullietta
12. Jana Rothova
13. Dominika Pirošová
14. Veronika Garaj
15. Sylvia Danova
16. Zora Furikova
17. dajann
18. Lea Devosova
19. -S
20. Matúš Oravec

Ich fotky si môžete pozrieť tu:

Všetkým výhercom srdečne gratulujeme, ozvite sa nám, prosím, na info@martinus.sk, aby sme vám mohli poslať poukážky. A obrovská vďaka patrí všetkým, ktorí sa zapojili nielen do súťaže, ale hlavne do čítania ako takého. Už teraz sa tešíme na Deň neprečítaných kníh 2014!

Tisíce príbehov. Jedno kníhkupectvo.

Váš Martinus.sk

Ďalšie zaujímavé články

Náš Instagram