Anjelské drobné už aj v kamenných kníhkupectvách!

Keď sme pred štyrmi rokmi spúšťali na Martinus.sk Anjelské drobné, nikdy by nám nenapadlo, že sa stretnú s takým obrovským úspechom. Možnosť zaokrúhliť svoj nákup a rozdiel venovať na projekt Dobrý anjel už využili tisíce z vás a tento mesiac váš príspevok presiahol neuveriteľných 250.000 eur! Aj preto a hlavne na vaše početné žiadosti prinášame možnosť zaokrúhliť svoj nákup aj v našich kamenných kníhkupectvách.

Neuveriteľný úspech Anjelských drobných. Vďaka vám.

Ako už naznačuje samotný názov, Anjelské drobné sú od začiatku myslené ako drobná pomoc. Pár centov, ktoré si v každodennom živote často možno ani nevšimneme, ide na pomoc rodinám s ťažko chorými deťmi , ktoré sú nekonečne vďačné za akúkoľvek pomoc.

Ale čo je najdôležitejšie – opäť sa dokázalo, že sila spoločného úsilia je neuveriteľne veľká. Lebo spoločne sa nám postupne a podarilo vyzbierať štvrť milióna eur! A to je už suma, ktorá dokáže reálne pomôcť. Chcete vedieť ako? Navštívte stránku Dobrého anjela.

Anjelské drobné už aj v kamenných kníhkupectvách

Aj preto sme sa rozhodli zaviesť Anjelské drobné aj v našich kamenných kníhkupectvách. V tejto chvíli stačí pri platbe povedať, že si prajete svoj nákup zaokrúhliť.

Automaticky vám bude ponúknuté zaokrúhlenie na najbližšiu vyššiu celú sumu (čiže ak bude účet napríklad 8,60 eur, tak vám bude navrhnuté zaokrúhliť ho na 9 eur), ale je len na vás, koľko naozaj prispejete. Ráta sa každý cent a žiadna pomoc nie je príliš malá.

V mene všetkých chorých detí a ich rodín vám už teraz ďakujeme. Ste fantastickí a my môžeme byť len a len hrdí na to, akých máme zákazníkov!

Tisíce anjelov. Jedno kníhkupectvo.

Váš Martinus.sk

    Napíšte komentár
  1. Povinný údaj
  2. Váš web alebo blog
Sociálne siete
Kde hľadať PPC človeka, ak nie na Twitteri, však? Takže hľadáme a prosíme o RT, ak to aj vy nie ste:… https://t.co/ObEkjh7aEq
21. 2. 2018
Toto je náš zákaznícky servis, vďaka ktorému ste získali tretie miesto v ankete @nice_reply Customer Happiness Awar… https://t.co/6KF7Yuqtm3
19. 2. 2018
@PeterBaricic Či je to 😳 alebo 😟 sa musíš rozhodnúť sám. My ďakujeme za upozornenie, pozrieme sa na to. :-)
16. 2. 2018
Vybrali sme pre vás knižné chuťovky, ktoré si zaslúžia vašu pozornosť a dali na ne príjemné zľavy:… https://t.co/xOuR2zccSQ
16. 2. 2018
Nikto vám neporadí, ktoré slovenské knihy si určite treba prečítať, tak dobre, ako Tomáš Ulej. No veď pozrite:… https://t.co/AVXlIJ8YQX
10. 2. 2018
Muž, ktorý hľadal svoj tieň
David Lagercrantz