Anjelské drobné už aj v kamenných kníhkupectvách!

Keď sme pred štyrmi rokmi spúšťali na Martinus.sk Anjelské drobné, nikdy by nám nenapadlo, že sa stretnú s takým obrovským úspechom. Možnosť zaokrúhliť svoj nákup a rozdiel venovať na projekt Dobrý anjel už využili tisíce z vás a tento mesiac váš príspevok presiahol neuveriteľných 250.000 eur! Aj preto a hlavne na vaše početné žiadosti prinášame možnosť zaokrúhliť svoj nákup aj v našich kamenných kníhkupectvách.

Neuveriteľný úspech Anjelských drobných. Vďaka vám.

Ako už naznačuje samotný názov, Anjelské drobné sú od začiatku myslené ako drobná pomoc. Pár centov, ktoré si v každodennom živote často možno ani nevšimneme, ide na pomoc rodinám s ťažko chorými deťmi , ktoré sú nekonečne vďačné za akúkoľvek pomoc.

Ale čo je najdôležitejšie – opäť sa dokázalo, že sila spoločného úsilia je neuveriteľne veľká. Lebo spoločne sa nám postupne a podarilo vyzbierať štvrť milióna eur! A to je už suma, ktorá dokáže reálne pomôcť. Chcete vedieť ako? Navštívte stránku Dobrého anjela.

Anjelské drobné už aj v kamenných kníhkupectvách

Aj preto sme sa rozhodli zaviesť Anjelské drobné aj v našich kamenných kníhkupectvách. V tejto chvíli stačí pri platbe povedať, že si prajete svoj nákup zaokrúhliť.

Automaticky vám bude ponúknuté zaokrúhlenie na najbližšiu vyššiu celú sumu (čiže ak bude účet napríklad 8,60 eur, tak vám bude navrhnuté zaokrúhliť ho na 9 eur), ale je len na vás, koľko naozaj prispejete. Ráta sa každý cent a žiadna pomoc nie je príliš malá.

V mene všetkých chorých detí a ich rodín vám už teraz ďakujeme. Ste fantastickí a my môžeme byť len a len hrdí na to, akých máme zákazníkov!

Tisíce anjelov. Jedno kníhkupectvo.

Váš Martinus.sk

    Napíšte komentár
  1. Povinný údaj
  2. Váš web alebo blog
Sociálne siete
V našom najnovšom videu vám poradíme, ktorého Murakami čítať ako prvého: https://t.co/ScF8YsSLoE Tak smelo do toho!… https://t.co/nL69YFCidH
8. 9. 2017
Dnes je Deň neprečítaných kníh! Tak dajte šancu knihe, ktorá na ňu čaká na poličke! :-) #dnk2017 https://t.co/xuDJiMIbCJ
31. 8. 2017
RT @monicqa: Môj prvý článok na blogu @martinus_sk a hneď k dôležitej téme! Nevyhovárajte sa, týka sa nás to všetkých 😎 https://t.co/2Cgkot…
31. 8. 2017
Skvelú knihu o Slovenskom štáte Nezrelá republika máme so zľavou 50% aj ako e-knihu: https://t.co/M2hSFkkt26 Len dnes!
29. 8. 2017
Len dnes, na výročie SNP, máme pre vás knihu Nezrelá republika so zľavou 50%: https://t.co/M2hSFkkt26… https://t.co/kO0PHQUnPZ
29. 8. 2017
Muž, ktorý hľadal svoj tieň
David Lagercrantz